Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a munka tönkretesz...

Szerintetek a munka tönkreteszi a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozom egy gyárban (napi 8óra, 3 műszak) és úgy érzem, hogy a párommal kezdünk elhidegülni egymástól. Neki most nincs munkája, sokat van itthon egyedül a gondolataival... Van megoldás?
2011. jan. 29. 15:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%

Keressen munkát,és nem lesz ideje gondolkodni:)

Vagy....elbizonytalanodott,ez előfordul:(Nálam is előfordult,főleg mikor párom külföldön volt,én meg ittthon:Sde megbeszéltünk mindent!

2011. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Van. Keressen elfoglaltságot magának. Te gondolom hulla fáradt vagy, nincs kedved beszélgetni, szeretkezni 3 műszak után. Persze, hogy megromlik a kapcsolat.
2011. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem a Te "elhidegulesed" abbol all, hogy kezded megunni, hogy parod otthon ul, "gondolkozik", Te meg gurizel. Ertheto. Ne gondolkozzon, hanem menjen munkat keresni.
2011. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Azt akartam válaszolni, hogy a munkanélküliség teheti inkább tönkre a párkapcsolatot. Aztán elolvastam a kérdésed kifejtését is. :-(


Segíts neki! Fontos, hogy erősítsd őt lélekben! Akinek nincs munkája, nagyon hamar a béka feneke alá kerülhet az önbecsülése, teljesen haszontalannak érzi magát, azt is gondolhatja, hogy a párja is majd keres inkább valaki mást, akinek van munkája, stb...

Beszélgessetek sokat! Nézzél te is neki való melót, beszélj az ismerőseiddel, hátha keresnek munkaerőt valahol!

És ha véletlen veszekedtek, nehogy a fejéhez vágd, hogy persze te nem is dolgozol..., mert nemcsak ő tehet arról! Szóval segíts neki!

2011. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Keresi a munkát, de nem találja, az a baj. Igen 3 műszak után valóban elfáradok és nincs kedvem se erőm még szeretkezni sem. Amikor meg van egy kis időnk kettesben, akkor meg vagy neki nincs kedve, vagy minden más fontosabbá válik. Itthon van és folyamatosan gépezik, de már egyre ritkábban meséli el, hogy mi volt itthon az nap, amikor én dolgoztam. Nem akarom, hogy teljesen elhidegüljünk egymástól. 2 éve élünk együtt, és ez az első munkám (24éves,pályakezdő nő vagyok) ő pedig most van itthon először hosszabb ideje.
2011. jan. 29. 15:54
 6/32 anonim ***** válasza:
75%

Furcsa logikad van...a munka idegenit el titeket ebben az esetben szerinted? Nem a parod viselkedese? Mi az, hogy egyedul van a gondolataival? Mert neked egesz nap otthon kellene lenned, hogy ne legyen egyedul a gondolataival? :S


Ez csak egy kozhely, hogy a munka tonkreteszi a parkapcsolatot. Akkor egy gyerek szuletese? Az meg 24 oras munka az elso par evben...


Felnott ferfi meg dolgozzon, ne pedig abrandozzon, bar ketsegtelen, hogy konnyebb otthon ulni.

2011. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

"Itthon van és folyamatosan gépezik"


Itt van a kutya elasva...egy munkanelkuli is el tudja hasznosan tolteni az idejet, ha akarja. Pl. munkakeresessel, interjukra jarassal, hazimunka elvegzesevel.

2011. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
Tele van állás ajánlatokkal az internet. Ha otthon gépezik, nem érne rá azokat nézegetni? Vagy dolgozzon otthonról az interneten keresztül. Nem hiszem, hogy alkalmi munkát sem talál. Mi a szakmája?
2011. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
nem. valójában nem a munka,hanem a szegénység,és a kilátástalanság tudja tönkre tenni.
2011. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
74%
Betanított munkára sem veszik fel? Keressen tanfolyamot,amit elvégezhet.Új szakmával talán könnyebb lenne az elhelyezkedés.A munkaügyiközpontokban lehet érdeklődni,hogy milyen tanfolyamokat támogatnak most.Jobb,mint otthon ülni és gubbasztani.
2011. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!