Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy mit csináljak?!...

Nem tudom hogy mit csináljak?! 14/L

Figyelt kérdés

Nah, az van hogy anyámnak van egy barátnője.. 8 éve találkoztak utoljára, de most megint találkoztak valami véletlen folytán.. Régen nagyon nagyon jóban voltak, és én is vele. Akkor olyan 6-7 éves lehettem. És most átjön hozzánk meg minden.. és most "megint" barátnők. De neki azóta már van egy férje és egy kislánya.

Ezzel nem is lenne semmit gond csak ma vettem észre hogy anyának konkrétan meg írta sms-be hogy szerelmes belé.(igen, tudom hogy megnéztem az sms-eit de az csak azért volt mert írtam anya telefonjáról egy sms-t és amikor ki akartam törölni akkor "szemen szúrt" és nem bírtam ki hogy ne olvassam el) és ott azt írta hogy megint úgy érez mint 8 évvel ezelőtt és hogy szerelmes az egész lényébe meg hogy a testi vonzalom még ködös. És holnap is jönnek hozzánk, és én nem bírom ezt nézni hogy egy nő szerelmet vall anyának majdnem minden nap.Úgy érzem hogy tennem kéne valamit mert ezt nem tudom nézni.

Valahogy el kéne szakítani anyától.

Most lehet hogy fuu de gonosznak hisztek, de én csak anyát féltem mert tudom hogy ahhoz túl szereti (mint barátot) hogy leállítsa.

és ez anya barátnőjének a családjába is kerülhet ha ez kitudódik.

Fogalmam sincs hogy mit csináljak.. valahogy keresztbe kéne neki tennem, mert ez így sehogy se jó:S


2011. jan. 28. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Neked semmi közöd a felnötek dolgaihoz ne szólj bele mert csak több bajt csinálsz.
2011. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire van jó viszony anyukád és közted, hogy ezt a témát felhozhatnád-e neki. Ha szoktatok ilyen bensőséges témákról trécselni, akkor hozd fel, kérj elnézést, hogy elolvastad meg minden, de mondd el neki, hogy szted ez gusztustalan, és csináljon vmit.

Ha nem lehet vele ilyenekről beszélni,akkor meg a barátnőjének mondd el, hogy mi a véleményed, és hagyja anyádat ezzel békén.

Bár elég nehéz a dolog, hisz 14 éves vagy, és nem nagyon van jogod beledumálni a szüleid dolgaiba. De én is hánynék tőle, ha anyámat egy leszbi nő akarná megszerezni. :S

2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nyukáddal beszélj erről. Neki kellene a barátnőt leállítani.
2011. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyuval nagyon jó a kapcsolatom de azért ilyenek nem beszélünk meg, nem azért mert nem vagyunk olyan jóban hanem én sem szoktam beavatni a titkaimba.. de bár ez egy kicsit már más mint az én ügyeim:S
2011. jan. 28. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudtál arról,hogy (nem biztos,lehet,hogy csak a csaj szerelmes anyádba)lehet,hogy anyukád vonzódik a nőkhöz is?


Amúgy meg szerintem beszél erről vele! Ezt előbb-utóbb meg kell vitatnotok L/15

2011. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Anya sosem vonzódott nőkhöz. most is van egy barátja:/
2011. jan. 28. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyukád biztosan meg tudja védeni magát, ha akarja. Nem hiszem, hogy a nő leteperné és megerőszakolná.
2011. jan. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha meg is erőszakolja,akkor sem lehet gyerek belőle.:D

Nem kell féltened anyukádat,felnőtt ember.!

2011. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KÁELEF ***** válasza:

Ha tudnál róla valami komprommitálót, akkor meg lehetne zsarolni, ez egy jó módszer.

Én élmennék a férjéhez, hogy tud e róla hogy az asszonynak milyen hajlamai vannak, vagy a munkahelyére, illetve ezekkel fenyegetném meg, ha nem tér jobb belátásra.

2011. jan. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!