Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészítenek. Mit csináljak?

Kikészítenek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, barátom 17 éves. Barátom egyik osztálytársa(legyen Balázs) az egyik barátnőmmel jár. Kb fél hónappal előbb jöttek össze mint mi. Fél éve vagyunk együtt.

Balázs állandóan azzal van hogy ők már mióta együtt alszanak, milyen már az hogy mi fél év után sem. Meg hogy bnőm aki szintén 15 éves, elkezdett fogamzás gátlót szedni, úgyhogy már csinálhatják gumi nélkül ,ezért milyen jó nekik. 15 évesen fogamzás gátló? Én vagyok ilyen maradi/h*lye hogy nem tömöm magam tele ilyen szerekkel ilyen fiatalon? Ráadásul ők állandóan veszekednek.. nincs olyan nap hogy nem. Csak szerintem furcsa az hogy már most 15 évesen átesik a csaj az első együtt alváson, már most szed fogamzás gátlót? Ti mit gondoltok erről? Hogy tudnám őket leállítani?


2011. jan. 28. 20:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! majd írok :)
2011. jan. 29. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!