Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! A szüleim kikészítene...

S. O. S! A szüleim kikészítenek. Mit csináljak hogy abba hadják?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van 9hónapja egy barátom.Nagyon jól megvagyunk szeretjük egymást.De a szüleim utálják,mindig azt mondják hogy "nah ma jön a köcsög barátod"....meg hogy "nem hozzád való",Stb....És már szétakarnak választani minket,úgy hogy nem engedik hogy hétköznap átjöjjön mert hogy semmi keresni valója itt mert nekem tanulnom kell.Háát attól függetlenül mindennap itt van és közbe tudok tanulni is.A szüleim dolgoznak este úgy hogy nincsenek itthon szabad a ház.A barátomat azért utálják mert ha átjön hülyéskedik apával,meg van hogy lefekszik az ágyra mikor filmet néznek apámmal.De közbe a barátom mindenbe segít apámnak ha filmet kell letölteni a netről azt is megcsinálja apámnak.Volt hogy apuéknak nem volt pénzük nekem cipőt venni és a barátom az utolsó pénzét rám költötte.A barátom most 20éves.Apámékat a korkülönbség nem zavarja úgyhogy nem ezért.
2010. szept. 9. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
*hagyják
2010. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meg kéne kérni a barátodat, hogy ne feküdjön rá csak úgy az ágyra, meg ne hülyéskedjen apuddal, és akkor talán nem mondanának ilyeneket a szüleid... Végülis az ő házuk, szerintem én is kiakadnék az ő helyükben ilyenekre.
2010. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha 20 éves nem is csodálom hogy utálják. Az az 5 év korkülönbség akkor lenne jó ha Te lennél 20 és nem a barátod.(attól hogy azt mondják nem zavarja őket nem biztos hogy igaz) Ráadásul ha minden nap ott van érthető hogy utálják.(Lassan be is költözhetne)A szüleid Rád (is) keresnek nem a barátodra.
2010. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
lehet hogy nem ismerik egesz jol a baratod es azt hiszik hogy csak a sex kell neki. vagy talan tul lazanak tartjak es egy komolyabb embert kebzeltek melled. probald megmutatni nekik hogy a te baratod igenis komoly es megbecsul teged meg jot akar neked
2010. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos a szüleiddel van a baj.Te és a barátod meg tökéletesek vagytok.Én AKÁRMIT megadnék érte,hogy a szüleimmel lakhassak.Hülyeleány...
2010. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó vagyok.Én is 15 éves vagyok és neked nem adatik meg most, hogy anyukám ( apám meg főleg nem ) beleszoljanak az életembe..Pedig mit meg nem adnék érte..
2010. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem*
2010. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:40-es! Nincs igazad. Ennyi erővel most azonnal mindenki hallgassa meg az összes Beethoven művet, mert aki süket, az biztos nagyon örülne ha meghallgathatná, vagy mindenki menjen és fusson le 5 km-et, mert aki sánta, az biztos szeretne futni. Az élet nem így működik kislány.

A kérdezőnek: Mi lenne, ha megkérdeznéd, h mégis mi bajuk van vele? Túl egyszerű lenne? Amúgy azt írtad, segít apukádnak, meg filmet néznek. Akkor lehet, h csak anyukád nem bírja őt. Vagy ha nem is, biztos az zavarja őket, h 1 túl idős hozzád, 2 szerintük te vagy még fiatal egy kapcsolathoz, 3 valamit olyat mondott/tett ami nem tetszett a szüleidnek, még ha nem úgy gondolta, akkor is, és azon sértődtek meg rá. Mindenesetre szerintem beszélj velük, h mégis mi bajuk van vele.

2010. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha az én ágyamba feküdne be valaki tv-t nézni,úgy vágnám ki,mint azt a bizonyos macskát...

Egy tahó a barátod...

2010. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na igen, lehet kissé túl otthonosan érzi magát. Ezen kívül én sem örülnék, ha egy 20 éves lenne a 15 éves lányommal... egy 20 évesnek már igényei vannak, amiket ti ilyen fiatalon még boldogan teljesítetek, és ettől azt hiszitek, nagylányok vagytok. Pont ennyi idős a húgom is, szóval tudom. Ha ő egy 20 évessel kezdene, azt is ellenezném.

Ráadásul 15 évesen tényleg a tanulásra kellene koncentrálnod, nem minden nap pasizni. Ennyi idősen hétköznap hozzám sem engedtek pasit, mondván, tanuljak. De most, hogy egyetemre mehettem, tudod milyen jól jött ez a szigor?! És azért a pár idióta srácért (már elnézést, de annyi idősen még meg sem válogatja annyira az ember a barátait...), szóval értük nem is érte volna meg feladni a jövőmet, a jó jegyeket. Szerintem, ha annyira ő kell, inkább ne találkozzatok minden nap, mondjuk csak hétvégén, ki lehet azt is bírni. Ha a szüleid azt látják, hogy nem lóg éjjel-nappal rajtad, biztos többre fogják tartani. Azon felül egy 20 évesnek illene dolgoznia, egy jó szakmával rendelkeznie, ha ezek hiányoznak, akkor ott is lehet a bibi. Az én barátom 21, de minden nap dolgozik, ebből kifolyólag pénze is van, de nem ez számít, hanem hogy talpraesett, felelősségteljes ember ilyen fiatalon már. Remélem a te barátod is ilyen, mert ha nem, azt a szülők nem nagyon értékelik, jogosan. Mesélhetnél kicsit a barátodról, hátha kiderül az oka, miért nem szeretik.

19/L

2010. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!