Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ugrathatnám ki a...

Hogyan ugrathatnám ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés
Szóval 35 éves nő vagyok,akinek akkor lett apja,mikor én megkerestem,25 évesen,de a kapcsolatunk nem tartott sokáig,mert a második felesége belekavart a kapcsolatunkba,hogy ne legyünk jóba.Természetesen az ő két lánya mindent megkapott apámtól,tehát mind a kettő lány lakást és autót is kapott,velem akkor kellett apámnak a kapcsolatot megszakítania,mikor nekem is akart lakást venni-ez nagyon nem tetszett a feleségének.Voltam lennt apámnál vidéken a munkahelyén meglátogatni,mert az otthonában nem martem "zavarni",ott rendes volt velem,elkérte a telefonszámomat is,hogy majd hívjuk egymást,de azóta sem hívott.Hogyan tudhatnám meg,hoy miért nem keres,vagy,hogy egyáltalán gondol-e még néha rám?:( Ti mit csinálnátok,beszéljek a feleségével?
2011. jan. 27. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jogod van ugyanannyihoz, mint a féltestvéreidnek. Ne hagyd, hogy balekot csináljanak belőled. Hívd fel és nyomulj!
2011. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Édesapád 35 évvel ezelőtt új életet kezdett. Maga mögött hagyott mindent, ami valószínűleg nem csak rajta múlt. Van felesége, vannak gyerekei, egyszóval van egy családja. Az, hogy a gyerekeinek mit vásárol, ahhoz neked semmi közöd. Nem köteles neked is lakást vásárolni (tudod mennyibe kerül alsó hangon egy lakás.. gondolkozz már..)hozzáteszem, a pénzügyekről valószínűleg nem egyedül dönt, hanem a feleségével.

Szerintem ne zaklasd apádat. Az elmúlt 35 évet nem fogja tudni neked bepótolni. Ha keres, akkor természetesen normálisan állj hozzá, de ne kaparj pénz, meg örökség után, az elég undorító dolog.

Azért írtam így le ezeket, mert nekem a leírásodból úgy tűnik, mintha csak a megígért lakás miatt toporzékolnál. Ha nem így van, akkor elnézést, de teljesen így jött le.

2011. jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne várd tőle, hogy bármit lép, mert akkor szorul a hurok a nyaka körül a felesége által.


Nekem 9 éves koromtól nincs apám, nagy szerepet játszott benne a felesége is. Azóta nem is keresett. Miért? Mert nem kereshetett fel. Bár így én is jobban érzem magam. Igazából nem is érdekel, mert ha mindig azt csinálta, amit a felsége mondott, akkor most is éljen úgy.


Apukád a felségét részesíti előnyben és nem Téged. El kell fogadnod. Érthető, hogy szeretnéd, hogy foglalkozzon Veled is, de látod, hogy ebből nem lesz semmi.. Én a helyedben elfelejteném inkább, és nem agyalnék rajta. A feleségével inkább ne beszélj, mert szerintem apukád titokban tartja/tartotta Veled a kapcsolatot..

2011. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nyilván érzi h te csak azért hajtasz rá h neked is legyen lakás,kocsi.


megértem h nem keres és h a felesége sem akarja.

2011. jan. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég undorító amit a felesége művel, ő milyen jogon ugat bele a Ti dolgotukba?? Ne hagyd magad! Kérdezd meg konkrétan, hogy mi a helyzet, nyisd ki a szádat!!
2011. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!