Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem exe zaklat telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exe zaklat telefonon ismeretlen számról de tudom hogy ő az, nem szól bele. Mit mondjak neki a telefonba hogy "kiugrasszam a nyulat a bokorból"?

Figyelt kérdés

Onnan tudom hogy ő az mert rajta kívűl még pár ember tudja csak ezt az új számom,sajnos kellett hívnia férjemnek az exet a gyerekek miatt és az én telefonomon van külföldi kedvezményes hívás csomag(az ex külföldön van)ezért hívta az enyémről.

Már 5 éve elváltak,de még mindig nem lépett túl az ex...

Mit mondjak neki?


2011. márc. 25. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél egy sipot és ha felhiv, de nem szól semmit, sipolj jó erösen bele a telefonba - egy-két alkalom után le fog szokni...
2011. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
semmit, csak kezdj el vele beszélgetni, hogy jajj képzeld itt meg ott voltunk meg ilyen meg olyan jól vagyunk csak megunja hallgatni milyen boldogok vagytok :D mellesleg eléggé gyerekes nő lehet ha ilyent csinál.. persze nem biztos, hogy ő az, lehet egyszerűen csak úgy random zaklatnak, egy véletlen számot választottak ki
2011. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
már hetek óta tart,szóval nem véletlen szám...
2011. márc. 25. 19:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiltasd le a szolgáltatónál például.
2011. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Én beleszólnék, mintha nem is az exnek, hanem a közelben lévő férjnek beszélnék, s azt mondanám, hogy:

- Hé "Béla Drágám"! Már megint fölhívott az exed. Itt van a telefonban! :-)

2011. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mit tiltassak le?ismeretlen számról hív.Már beszéltem a szolgáltatóval:vagy jelentsem fel zaklatásért vagy cseréljek számot.
2011. márc. 25. 19:45
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
gyerekek, mind a három nagyon jó ötlet:) én a másodikkal éltem annó, amikor valaki csesztetett, dumcsizgattam, elmondtam mi volt velem aznap, mi volt a suliban, nyertünk a meccsen, aztán egy pár alkalom után mondtam neki, hogy várj, el kell mennem egy pillanatra, letettem a telefont, de nem nyomtam ki. mire vissza mentem 10-15 perc múlva, már sajna letette. az ő pénze, felőlem hívhat még:)
2011. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne mondj neki semmit, hagyjad hagy menjen a számlája, ha külföldről hív az meg na ná hogy nem olcsó :)
2011. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne csinálj semmit, tedd félre a telefont és annyi. Ha újra hív vedd fel megint és megint tedd félre. Meg fogja unni, pláne ha kijön az első számla :)
2011. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Számváltoztatás.Ennyire egyszerű!
2011. márc. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!