Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem exe zaklat telefonon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exe zaklat telefonon ismeretlen számról de tudom hogy ő az, nem szól bele. Mit mondjak neki a telefonba hogy "kiugrasszam a nyulat a bokorból"?

Figyelt kérdés

Onnan tudom hogy ő az mert rajta kívűl még pár ember tudja csak ezt az új számom,sajnos kellett hívnia férjemnek az exet a gyerekek miatt és az én telefonomon van külföldi kedvezményes hívás csomag(az ex külföldön van)ezért hívta az enyémről.

Már 5 éve elváltak,de még mindig nem lépett túl az ex...

Mit mondjak neki?


2011. márc. 25. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én ennyit mondanék:"Figyuka!Én a helyedben nem telcsizgetnék többet, mert tegnap megtettem a feljelentést a rendőrségen és ez alapján a szolgáltatóm már kiadja a telefonszámod, hiába titkosíttattad." Egyébként a való életben is ez így van.Úgyhogy ha tényleg terhes számodra az ügy besétálsz a rendőrségre és megteszed a feljelentést.Rendőrségi feljelentés alapján az összes szolgáltatónak kutya kötelessége kiadni a zaklató számát.Kérdezd csak meg a szolgáltatógat.Nekem pár éve volt hasonló ügyem és akkor érdeklődtem, a T- Mobile ezt mondta nekem.Aztán nem jutottam a feljelentésig, mert valamilyen oknál fogva abba maradt a magánszámos zaklatás.
2011. márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én első lépésnek biztos ráijesztenék, hogy vagy belesikítok hirtelen a telefonba vagy belesípolok..ezt tuti nem hagyja szó nélkül:D Aztán valóban ha nem akarsz számot cserélni, akkor egyszerűen ha hív, vedd fel és tedd félre. Majd talán a havi számlája elveszi a kedvét.


Különben én ezt elég szánalmasnak találom ha valaki nem tud túllépni az exén ennyi idő után ÉS emiatt ilyen hülyeségeket csinál mint ez a hívogatás..:S Hát de most nem?:S

2011. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ildegonda ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. A rendőrség számcserét ajánlott. :(( nehogy már a nyúl vigye a puskát.Feljelentettem zaklatásért. folyt.köv.
2011. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyszerüen ne vedd fel a telefont.
2011. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Ildegonda ***** válasza:
19:02-nek. ha ismeretlen szám hív, honnan tudod, hogy nem kell felvenni? lehet, hogy egy üzletet szalasztasz el.:(( butaság
2011. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hú, de megértelek! Én is jártam hasonló cipőben. Engem csak mindig megcsörgetett, még fel sem tudtam venni, mert már letette. Szórakozott, ennyi. De ahhoz éppen elég, hogy az embert kiidegelje. Persze a barátom soha sem hitte el, hogy hívosgat a volt barátnője, mert neki meg azt adta be, hogy én hívosgatom őt. Ördögi kör, szuper! Még számot is cseréltem, de azt is megtudta valahonnan. Aztán mindig jöttek-mentek a vég nélküli sms-ek. Még ha nem is válaszoltam, akkor sem hagyta abba. Másfél évem telt így. Sokszor már el sem olvastam a szemétkedéseit. Volt, hogy hetekig nem volt semmi, aztán megint rájött valami. Egy dolgot tehetsz, nem veszel róla tudomást. Persze ez nagyon nehéz tudom, én is idegbeteg voltam már mikor csörgött a telefonom.
2011. ápr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindegyik hozzászólás tetszett :)

Ha drasztikusan akarsz fellépni,mond neki

-Anyádék jobban tették volna,ha arra a 10 percre sétálni mennek,amikor téged csináltak :)

vagy:

-Mássz vissza anyádba és kapartasd ki magad :)

Jártam én is ebben a cipőben,ismerős a szitu.Én kihangosítottam a telefont,olyankor érdekesen átszűrődik sok kis nesz,hang,egyszer lebukott...

De tényleg saját magával csesz ki,mert az ő számlája :D

Nyugi,jobban fáj az neki,ha nem veszel róla tudomást :)

2011. ápr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!