Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha semmi értelme, akkor miért...

Ha semmi értelme, akkor miért csinálja, és hogyan tudnám kiugrasztani a nyulat bokorból?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, és van valami, ami elég csúnya dolog a részéről, de ez tőlem teljesen független, és ezáltal engem nem is zavarna, mégis váltig tagadja (nem mintha kérdezgetném, magától hajtogatja, hogy nem úgy van. Eleinte csak gyanakodtam, aztán egyre jobban éreztem, most meg már biztos vagyok a dologban, de ő mégis hülyének néz.)

Nekem igazából mindegy, hogy mit csinál, csak az esik rosszul, hogyha az állítólagos legjobb barátnője vagyok, akkor miért hazudozik össze-vissza?

Hogyan tudnám elérni, hogy magától mondja el?

(Szerintem érzi, hogy én tudom, mégsem őszinte.)


2011. márc. 2. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Na de mit az amit te tudsz, de ő tagadja.Bővebben?
2011. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De mi ez az óriási nagy szentségtörés, amit még ide névtelenül, arctalanul sem lehet kiírni? :D

Hát én rákérdeznék, hogy miért bizonygatja folyton, ha ez senkit nem érdekel, és senki nem kérdezte.Aki bizonygatja valaminek az ellenkezőjét, az hazudik..

2011. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem szentségtörés, csak ha leírnám, egyértelmű lenne számukra, ha véletlen olvassák, hogy róluk van szó, és nem örülnék neki.

2.-nak:

Na ez az, amit utoljára írtál, hogy még 1 ok, ami azt bizonyítja, hogyan is van az egész...

2011. márc. 2. 13:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg a barátnője vagy, nem faggatod, hanem elfogadod olyannak, amilyen.

Ha nem tetszik, ne barátkozz vele.

2011. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:

Sosem feszegettem a témát, de ha nem akarja elmondani, akkor ne mondjon semmit, és kezelje diszkréten a dolgokat, mert szerintem senki nem szereti, mikor a szemébe hazudnak, és hülyére veszik, pláne a "barátai".

Vagy Te talán igen?

2011. márc. 2. 14:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Így annyira látatlan...nem akarja elmondani mert fél a reakciódtól...vagy nem akarja elmondani annyira szégyelli.De kb semmit nem tudunk legalább nagy vonalakban leírhatnád mivel kapcsolatos ez a dolog.
2011. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó, leírom, végülis...

Egy háromszög, amiben ő az a bizonyos 3. fél, aki "bezavart" (a másik lány pedig a testvére, ő már nincs együtt a fiúval.)

Nem kérdezgettem, nem feszegettem a témát, magától hozta fel mindig, hogy mindenki azzal vádolja, hogy elvette a pasit, pedig csak barátok. (Fokozatosan buktatta le saját magát előttem, de mondom, nem érdekel a dolog, vagyis nem zavar, inkább így mondom, csak az, hogy a szemembe hazudozik folyamatosan.)

Mégegyszer mondom: Ő dolga, de ha titok, akkor kezelje úgy, és ne beszéljen hülyeségeket.

2011. márc. 2. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el, hogy akármi is van vagy volt közöttük, téged nem zavar, és neked tök mindegy mi van.(Ha nincs is így, hátha akkor majd egyszer elmondja).Tényleg hagyd a fenébe, nem ér annyit.A pletykával meg nem kell foglalkozni, mindig vannak rosszakarók az ember körül.Hanyagold a témát, hátha egyszer kibukik belőle, ha meg fojtatja ő akkor szólj neki, hogy azt hitted már megbeszéltétek, minek hozza fel újra.
2011. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én már sokszor mondtam neki, mikor felhozta, hogy engem nem izgat, ha igaz, akkor sem, és mindig felháborodva mondta, hogy nincsenek együtt, mondom, jó, de ha úgy lenne, akkor sincs semmi, olyankor ideges lesz.

Eleinte hittem neki, de sokszor volt, hogy elszólta magát, meg láttam is dolgokat, és nem is kérdeztem rá, úgy csináltam, mintha nem láttam, nem hallottam volna.

De tényleg az egészben egyedül az zavar, hogyha a legjobb barátnőjének tart (mert állítólag az vagyok), akkor miért nem őszinte. Hagynám a dolgot, de nem tud másról beszélni, mivel folyton együtt van a sráccal, más nem is történik vele nagyon, nem tud másról beszélni.

2011. márc. 2. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!