Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ugrathatnám ki a...

Hogyan ugrathatnám ki a nyulat a bokorból?

Figyelt kérdés
Szóval 35 éves nő vagyok,akinek akkor lett apja,mikor én megkerestem,25 évesen,de a kapcsolatunk nem tartott sokáig,mert a második felesége belekavart a kapcsolatunkba,hogy ne legyünk jóba.Természetesen az ő két lánya mindent megkapott apámtól,tehát mind a kettő lány lakást és autót is kapott,velem akkor kellett apámnak a kapcsolatot megszakítania,mikor nekem is akart lakást venni-ez nagyon nem tetszett a feleségének.Voltam lennt apámnál vidéken a munkahelyén meglátogatni,mert az otthonában nem martem "zavarni",ott rendes volt velem,elkérte a telefonszámomat is,hogy majd hívjuk egymást,de azóta sem hívott.Hogyan tudhatnám meg,hoy miért nem keres,vagy,hogy egyáltalán gondol-e még néha rám?:( Ti mit csinálnátok,beszéljek a feleségével?
2011. jan. 27. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy édesapa azért nem keresi a tulajdon lányát, mert egy nő azt mondta neki, akkor nem érdemes erőltetni az egészet.
2011. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És akkor most ez így marad,amíg élünk?És akkor hogyan viselkedjek,ha pld. meghalna apám anyja-a mamám?mivel 86 éves már,és senki nem él örökké.elmenjek a temetésükre?ők sem érdeklődnek felőlem...
2011. jan. 27. 11:30
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Én azért csak felhívnám! Te vagy a gyerek, neked kell először lépned. De,megkérdezném, hogy miért nem keresett, hiszen megígérte.
2011. jan. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mást tenni, mint hogy te felveszed vele a kapcsolatot, és négyszemközt próbálsz meg vele minél többet beszélgetni. Úgy majd elválik, mire juttok egymással. Ne ringasd magad illúziókba azért, 25 év, az 25 év, és az új feleség befolyása rá is elég komolynak tűnik.
2011. jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem érdekled, próbál végre elfelejteni téged, a nője meg nem akarja, hogy "lehúzd" lóvéval.Rosszul esik, de így van.

Nem neked kell keresned őt, neki kellene téged, csak kínos neki bevallani ezt, nem tudna udvariasan leppattintani, ezért inkább próbál eltűnni előled, meg a felelőség elől.

Hagyd békén, mert jelen felállásban nem tudhatod milyen reakciót váltasz ki belőle , ha akaszkodsz rá.Lehet olyat mond, hogy jobban magad alatt leszel.

Nem kellesz neki, ezt te is tudod.Lépj túl, ha akar, majd keres ő téged, és te meg eldöntheted hogyan fogadod.

2011. jan. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
25 évig feléd sem nézett... mit vársz? Hogy sírva megölel mikor összetalálkoztok? Ismered egyáltalán? Nem hinném... Másrészt akit nem ismerek annak nem megyek a temetésére... Most mondhatnánk... de becsületből menny el a szertartásra. Az nem becsület csak képmutatás...
2011. jan. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám. Jogom van hozzá. Ha nem akar látni, nyugodtan megmondhatja nekem a telefonba is, a szemembe is. Ha a felesége mondja meg, hogy mit tehet és mit nem, az nem az én bajom. Nem várnék el semmit tőle, ha már nélküle is sikerült felnőnöm és megállok a saját lábamon. Mellesleg én sem kaptam semmit apámtól, mert amikor elköltözött, akkor otthagyta a házat. Anyám alig tudta kifizetni részletekben az átírási költséget, egyedül nevelt fel, rendes gyerektartást sem kapott utánam. Aztán, mikor apám rákos lett, megkeresett, hogy mondanék le az örökségemről a 3 féltestvérem javára. Megtettem. Megvan mindenem, ami kell, nem szorultam rá. Azóta apám meghalt, de előtte még beszélgettünk egyszer-kétszer, és a második feleségével sem vagyok haragban. Nekem ennyit megért. Persze, ha Te rá lennél szorulva az anyagi segítségére, akkor az lehet egy teljesen más helyzet, nem akarom a magamét ráhúzni a Tiedre, csak elmeséltem a magam történetét.
2011. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Téged egyébként mi zavar jobban? Hogy 35 éven át feléd sem nézett,és most sem nagyon akar kapcsolatot veled,vagy hogy végül is nem kaptad meg a lakást??Mert nem mindegy,hogy miért ragaszkodsz 35 éves felnőtt nőként ennyire ehhez a szituhoz. 35 évesen saját életed van,amit apád nélkül értél el.Ha alaki ennyire nem lett volna kíváncsi rám,hogy az elmúlt 35 év alatt ne keressen,akkor én avval nem foglalkoznék,még akkor sem ha lakást,kocsit ígér..

Egyébként meglep az is,hogy írod apádat 35 évesen találtad meg(ebből én arra következtettek,hogy eddig fogalmad sem volt hogy merre él,hol van) De írod,hogy az apai mamáddal tartod a kapcsolatot..Hogy hogy az évek alatt sose mondta el,hogy merre van apád?? Ha 35 évesen kerested akkor 14 évesen és 20 évesen is kerested..A mamádnak is kőszíve volt,hogy sose mondta el neked,hogy hol találod apádat? Vagy hogyhogy sosem futottatok össze a nagyinál? egy karácsony,vagy húsvét alkalommal??

De a nagyi temetésére elmennék ettől függetlenül,ha vele tartottam a kapcsolatot.Ha őt sem láttam 30 éve akkor oda sem mennék..

2011. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha apád nem keres , akkor nem nagyon érdekled. ezek után pedig nem tudom hogy engem érdekelne e az illető aki tesz rám. a lakást meg a kocsit meg szerintem felejtsd el, az úgysem fogsz kapni.
2011. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy apának kellene először is a gyereke felé hajlandóságot mutatni. Én a te helyedben nem találkoznék vele soha.
2011. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!