Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összroppantam, ti mit tennétek?

Összroppantam, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy a párom halálos beteg.Márcsak évek vannak vissza az életéből pedig csak 21 éves.Vastagbélrákja van és áttétes.Megműteni csak Angliában lehetne,de arra nincs a családjának pénze.18/L
2011. jan. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nagyon sajnálom!


Másodszor! Nekem anyukám csontrákban halt meg, áttétes volt. 1hónap alatt vitte el.

Szóval tudom mit érzel.


Kérjetek segítséget! Alapítványok, non profit szervezetek, média, mozgassatok meg minden követ magatok körül!

Nem szabad feladni!


Az én páromnak agyvérzése volt. Mi szerencsére találtunk egy rendes dokit, ingyen kezeli őt. Mára rendbejött!


24L

2011. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Álljatok neki mindenképpen pénzt szerezni! Hozzatok létre egy alapítványt a számára, jelenletek meg a médiában, mindenhol, hogy kapjatok segítséget. Keressetek meg olyan szervezeteket, akik szoktak segíteni az embereknek.

Ez elsősorban a családja feladata, de te is segíthetsz nekik.

2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
aztmondták neki az orvosok,hogy a műtétet 40%,hogy túléli..
2011. jan. 26. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:

6 éves koromban bőrrákot fedeztek fel a szerevezetemben. Áttétes volt. A doki azt mondta a szüleimnek, hogy mondjanak le rólam, minden reménytelen. Ők mégis kitartottak, küzdöttek velem. Alapítványhoz fordultak és sikerült egy német kezelés költségét összegyűjteni. Köszönöm nekik, hogy nem mondtak le rólam. Ha így tesznek most nem írnék ide. Tarts ki a párod mellett, biztasd, segítsd, forduljatok alapítványhoz, kérjetek segítséget. Hidd el megéri.

Jobbulást a párodnak, kitartást és minden rendbe fog jönni, nem szabad feladni.

18/L

2011. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden követ megmozgatnék, keresnék alternatív gyógymódokat, őt is bátorítanám és nem hagynám, hogy feladja!

Sajnálom. :(

Nekem is van közeli hozzátartozóm, akinek ugyanez volt a betegsége. Ő most szerencsére jól van.

2011. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem fogja megműttetni magát,ha lenne rá pénze se mert valószinű akkori is belehalna
2011. jan. 26. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 20:33 vagyok

Nem szabad így felfogni, hogy valószínű belehalna. Biztasd, gondolj rá, tedd azt, ami hited szerint megfelelő, de soha ne add fel. Őt is bátorítsd szüksége lesz rá, ne mutasd ki az aggódásod és beszéld rá a műtétre. Szurkolok, hogy össze tudjátok szedni a pénzt. Lélekben veletek vagyok.

2011. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem szabad igy hozzáállni a dolgokhoz,mert igy még anniyt sem fog élni mint amit a dokik mondanak...


akarjon élni,és mindent megpróbálni-kedzve a normál orvostól a keletibb gyógymódokig...


közeli rokonomnak gyomorrákja van,ami már áttétes a tüdejére,májára,több műtét és kemó után az orvosok (debrecenben is,ami az országban a legjobb,ott volt?) 3 hónapot adtak neki...

ő élni akart,4 éve volt ez,még mindig küzd,nehéz,de nem adja fel,tartja benne a lelket a felesége és egy picibaba aki akkor fogant mikor már rákos volt csak nem tudták...


olvasgass utána a dávid teának,igyon céklalevet sokat,meg nézegess honlapokat,sok okosság van leirva...


kitartás,most te tudod legjobban a lelket tartani benne,neked nem szabad összeomlani...

2011. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!