Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet, hogy...

Mit tegyek? Lehet, hogy terhes vagyok!

Figyelt kérdés
Átlagosan 28 nap alatt jön meg a havim, de utolsó két hónap 33 napos volt. Most vagyok a 38. napon, eddigi legnagyobb késésem esetén is megjött a 36. napon. Még soha nem maradt ki egy teljes hónapot. Voltam együtt a párommal, de mindig védekeztünk. Elég régóta együtt vagyunk (2 éve), még soha nem volt baj. Nem tudom mit tegyek, ha mégis baj van, mert fiatal vagyok, most akarok továbbtanulni, bár csak OKJ-t néztem ki magamnak, ami 3 éves lenne. A párom jól keres, már most gyűjt a leendő házunkra. Jelenleg eléggé nehéz lenne megoldani az összeköltözést (nem is akarom, hogy a párom erre költse a spórolt pénzét, amit a házra gyűjt). Ha most megtartanám, akkor legkorábban 3 év múlva tudnánk a kész otthonukba vinni a picit. Természetesen most is meglenne mindene, de még így is nehéz döntés. Nagyon szeretem a gyerekeket, ezzel kapcsolatos a továbbtanulási szándékom is, szóval nekem nem lenne teher egy gyerek. 3 év múlva szerettünk volna gyereket, de most lehet másképpen alakul a helyzet. Érett vagyok a koromhoz képest, már most is akarnék gyereket, de még tanulnom kell. Sulit tudnám folytatni gyerek mellett? Egy másik városba mennék tanulni, délután érnék haza mindig. Nem szeretném a gyerekemet hanyagolni, nekem nem ő lenne a legfontosabb, ha megtartanánk. Szerintetek lehetek terhes? Mit tennétek a helyembe? Megtartanátok? 20/L
2011. jan. 26. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb egy teszt?Aztán ha pozitív,majd akkor gondolkozzál ezeken a dolgokon.Addig felesleges.
2011. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*nekem ő lenne a legfontosabb
2011. jan. 26. 16:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Teszttel várok péntekig, mert itt mindenki ismer mindenkit, és én még nem avattam be anyukámat:(
2011. jan. 26. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges ennyire előre futni,ha még azt sem tudod hogy most mi van pontosan!
2011. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet. Mostanra már régen mutatna eredményt.

Nem értem ezt a fölösleges hisztit és idegeskedést amikor egyszerű tesztel meg lenne oldva a dolog, hogy talán nem is vagy terhes.

Ha pozitív akkor tervezgess, ne előre...

2011. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy vársz péntekig?Akkor meg is érdemled..És aztán mi van akkor ha ismer mindenki mindenkit?Én sem mindig avatom be anyukámat,ha késik..Mindenkivel előfordul.Meg beavatni?Nem vársz gyereket!Vagy legalábbis nem tudod biztosan..eléggé túlspilázod..Aztán meg addig vársz,hogy már nem lesz választási lehetőséged..


első válaszoló

2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Csinálj tesztet, péntekig megőrülsz a sok kérdéstől a fejedben. 20 éves vagy csak nem szólnak meg érte, ha ismer mindenki mindenkit ha nem.
2011. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább égetném magam mindenki előtt, hogy tesztet veszek, minthogy várok, aztán nem tudok dönteni hogy lehet mégse kellett volna megtartani.

Tudom a 12.hét még messze van, de minél tovább vár az ember-ha ilyen nehéz döntést kell meghoznia-annál rosszabb lesz szembesülni vele.


Szóval szerintem légy úrrá a hisztin és vegyél egy tesztet, és ha pozitív akkor a pároddal beszéld meg hogy hogyan tovább.

Gyerek mellett is lehet továbbtanulni-egyik ismerősöméknél is becsúszott 18 évesen- de nem könnyű.

Viszont ha van is félre tett pénzetek, akkor mégsem vagy annyira szörnyű helyzetben. Legfeljebb nem 3 év múlva lesz házatok, hanem később. Addig is el lehet lakni valahol... (szülők, albérlet)


Aztán majd írdd meg hogy mi lett a teszttel!

2011. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!