Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem akarja, hogy...

Egyszerű huszonéves kérdése:

A párom nem akarja, hogy cigizzek. Igaza van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:23
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van. És egy idő után seilyen parfüm vagy fogkrém nem fogja tudni elnyomi a szagot.
2011. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás ártalmas. A párod szeret téged és nyilván nem akarja, hogy megbetegedj. Szerintem inkább örülnöd kellene neki, hogy ennyire szeret és félt téged, törődik veled! :)
2011. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
46%

Itt nem arról van szó, hogy káros-e a cigi, hanem arról, hogy felnőtt ember vagy, ez a te döntésed, a párod pedig nem az apád, hogy megtiltsa.

Más kérdés, hogy akkor is cigiztél, amikor összejöttetek? Ha igen, akkor semmi joga nincs beleszólni, hiszen tudta, hogy cigizel, amikor összejött veled, ha akkor nem zavarta, most már ne akarjon megváltoztatni. Ha viszont csak később kezdtél cigizni, akkor valamilyen téren jogosan szól érte, hiszen lehet, hogy ha akkor is cigiztél volna, akkor nem is akart volna járni veled.

2011. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem nincs olyan ember, aki azt hiszi, hogy a cigi ártalmatlan. Mindenki tudja, hogy káros. Mégis vannak dohányosok, meg nemdohányosok (meg a kettő között).

Én sose voltam dohányos, elenyészően ritkán gyújtok rá. De eddig az összes pasi akivel jártam, cigizett. Valahogy sosem jutott eszembe, hogy leszoktassam róla. Ő is tudja, hogy káros, nem én fogom felnyitni a szemét. Egy esetben szoktam rászólni pasira ilyesmiért – ha ő maga leszokóban van, és szüksége van támogatásra.

2011. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Igen. Gusztustalan, undorító szokás. Ilyesmit nem lehet kultúráltan csinálni, hiába mondod.
2011. febr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
A női dohányzást egyszerűen gusztustalannak tartom. Nyilvános helyen fingani, böfögni és orrot fúrni bunkóság, főleg nőknek! Nem értem, a cigizés miért nem ciki? (a pipa meg a szivar kissé más, de csak férfiak és férfias nők esetén)
2011. febr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

A párod nem akar dohányozni, és nem is dohányzik.

Én nem akarok dohányozni, és dohányzom.

A párod nem akarja hogy dohányozz, és dohányzol.

Szerintem jogos. Attól félhet, hogyha majd te sem akarsz, már késő lesz.

2011. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van. Ő egy olyan lánnyal/nővel jött össze, aki nem dohányzik. Lehet, hogy esélyed sem lett volna nála ha már akkor is cigizel mikor megismerkedtek.
2011. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
0:10-es vagyok. Ha csajozásnál a cigiző nőket kizárnám, akkor a kör felére szűkülne. :( Így sajnos nem zárhatók ki, de attól még zavarna a dolog, ha az enyém cigizne.
2011. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!