Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem akarja, hogy...

Egyszerű huszonéves kérdése:

A párom nem akarja, hogy cigizzek. Igaza van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:23
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%
szerintem nincs joga szekálni ezzel téged, én sem dohányoztam a nemdohányzó partnerem orra alá, sőt ha 2-3 napig volt nálam nem is cigiztem. Gondolom te sem cigizel folyamatosan ha együtt vagytok.
2011. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ebben kompromisszumot kell kötni.


Én dohányzom, a párom nem. Ugyan sokkal kevesebbszer gyújtok rá, mint előtte, és kinn az erkélyen. Elfogadja. Nem örül neki, de elfogadja.

Attól, hogy párkapcsolatban élek, még vannak saját szokásaim. Ez csakis kompromisszum kérdése, szerintem.

2011. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
66%
Párommal 5 éve úgy jöttünk össze,hogy ő dohányzott,mivel anyámék is dohányoztak így nem zavart annyira.mai napig dohányzik, 2szeri leszokás kísérlettel,engem valamennyire zavar,de nem tiltok meg neki semmit.Nem az anyja vagyok,hanem a párja.Nem dohányzik bent,de nem is tenné a lányunk miatt.
2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
62%
amikor megismerkedtetek akkor is cigiztel? mert akkor nincs igaza
2011. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
77%
igaza van.
2011. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
72%
igen
2011. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
50%

Ha már megismerkedésetekkor is bagóztál, akkor vállalta a dolgot. Ha később szoktál rá, akkor jogosan tiltakozik.

Én ezért nem jöttem össze soha "hamutartóval". Egyszer csókoltam meg bagós lányt, majdnem elhánytam magam a szájszagától. Igen, érződik; nem, nem fedi el a mentol.

2011. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Mostanában nincs is itthon annyit és nemrég szoktam rá nem is tudom, miért. Egyáltalán nem szívom előtte és csak estefele szoktam fürcsi és kaja előtt. Utána fogat mosok. Szóal a kaja és a fogmosás után nem vette észre nem értem miért zavarja. 2-őt szoktam szívni.

Neki is vannak olyan hülye szokásai ami engem zavarnak, de nem akar leszokni róluk. Pl, nem jön el velem sehova sem és nem szeretné, ha én elmennék, mert azt hiszi megdug valaki. Na akkor mit csinálhatok tulajdonképpen?

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Amúgy 22 éves lány vagyok.

2011. jan. 26. 14:02
 29/39 anonim válasza:
72%

igen

nem olvasod a szöveget?HAMARABB MEGHALSZ.mert a tüdőd nagyon fekete lessz...

2011. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
82%

De most ebben mi a jó?

"Dohányossal csókolózni olyan, mintha körbenyalnád a hamutartót."

Amúgy meg büdös lesz a ruhád is, beleivódik a bőrödbe, mindenedbe, hiába fürdesz meg mosol fogat.

Ez véletlenül nem ilyen "neki is vannak rossz szokásai, felszedek egyet én is" szerű dac?

2011. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!