Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 év után vége a...

Szerintetek 16 év után vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

én szeretem őt! de vannak dolgok, ami felet nem tudok elmenni...

a feleségem eleve egy maszkulin alkat. (sajnos... :()nem szereti a nőies dolgokat, (sexi fehérnemű, szoknya, smink satöbbi)és elégé "túlélés centrikus! én persze ezzel tisztában voltam, amikor elvettem, csak abban bíztam, hátha formálódik egy kicsit. de semmi.

a napokban azt kértem tőle, legyen egy kicsit nőiesebb, legalább a sex kedvéért sminkeljen egy kicsit, vegyen fel valami sexi fehérneműt stb...

azt válaszolta nekem, hogy majdnem 40 évesen (39) van olyan alakja, hogy ne keljen azt takargatni holmi harisnyával stb... (megjegyzem tényleg sexi alakja van, egy bombázó az én szememben!) és az én alakom messze nem tökéletes. sőt! (tényleg pocakos vagyok. mondhatni túlsúlyos!)


na most tényleg? ennyi volt? hogy bújjak hozzá a továbbiakban? nem azért akartam a harisnyát, fehérneműt, mert nem sexi az alakja, sőt! de mégis kiutált!


most mit tegyek? ássam el magam, vagy kerssek egy olyan nőt, aki elfogad dagadt ként is?


2011. jan. 24. 20:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mikor elolvastam a kerdes cimet, azt hittem, hogy valami komoly vitarol lesz szo. Ne viccelj mar, hogy ilyen 16 ev utan otthagynad! Szerintem megsertodott es azert szolt vissza. De ha nem szeretne, akkor nem lenne veled. Elfogad o, csak be akart szolni, mert te is beszoltal neki.


Egyebkent meg sosem ertettem az olyan embereket, akik hisznek abban, hogy majd a hazassag soran megvaltozik a parjuk. Ugy kell elvenni valakit, hogy el tudod olyannak fogadni, amilyennek megismerted, mert ki tudja, hogy valtozik-e valaha. Teged is elfogad ugy, ahogy vagy. Nem szekal teged, nem? Csak visszaszolt, hogy vedd eszre, te elvarsz tole vmit, amit o nem akar, kozben meg o is elvarhatna toled valamit, de nem teszi.


Kerj tole bocsanatot es akkor o is megenyhul, sot meglepoen fogja tapasztalni, hogy igazat adtal neki ebben es talan jobban meg fog erteni ezaltal. Ilyenert elvalni...ne viccelj mar.

2011. jan. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek a biztatást!

minden alkalommal, amikor "eggyüt voltunk" mindig mondtam neki, mennyire gyönyörűnek tartom, és mennyire szeretem, milyen fontos nekem! ezeket őszintén gondoltam. nem akartam én átformállni a jellemét, csak gondoltam, idomul egy kicssit. nem várok el tőle olyat, amire képtelen volna!

megpróbálok leülni ma este vele beszélni. remélem lesz eredménye.

köszönöm nektek!

2011. jan. 25. 13:14
 23/26 anonim ***** válasza:
Remelem, hogy eredmeny alatt azt erted, hogy rajottok, hogy ezek a dolgok nem fontosak es kolcsonosen bekenhagyjatok egymast.
2011. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem ezek a legfontosabb dolgok! de szörnyű arra ráébredni, hogy az akit szeretsz visszataszítónak tart, és undorodik tőled! úgy érzem, egy áthidalhatatlan szakadék keletkezett közöttünk, röpke fél perc alatt. úgy jött ez, mint egy földrengés, egy cunami, ami mindent elsodort!

nem maradt utána semmi, csak romok, fájdalom és szenvedés... :(

nem tudom mit tegyek, hogyan éljem túl! :'(

2011. jan. 27. 20:18
 25/26 anonim ***** válasza:

Figyelj csak! Sztem te is túlreagálod egy kicsit. Biztos vagy benne,hogy undorodik tőled, vagy inkább te nem tudsz megbarátkozni a pocakoddal? Tudod, aki magát nem szereti mást sem tud szeretni....

Ha úgy érzed romokban a kapcsolatotok, akkor sok-sok munkával helyre kell állítani. De ehhez nemcsak neked kell tenned vmit, hanem a nejednek is. Lehet ő nem is érzi, hogy gáz van. Neki így jó ahogy van. Próbáld vele megértetni valahogy az érzéseidet, azt hogy mi jár a fejedben. Ha nem veszi elsőre a lapot mond el még egyszer és még egyszer. Próbálj randizni vele ahogy régen, elevenítsétek fel azokat az időket amikor még lángolt a szerelem. Egy rosszba hajló kapcsolat megjavítása nem két perc. Hosszú időbe, hónapokba is telhet. De ha csak siránkozol minden sikertelen nap után, azzal nem javítasz a helyzeten, hanem rontasz, mert elmegy a kedved az egésztől és depis leszel. Egy depressziós pasi meg nem kell a kutyának sem. Te vagy a férfi, neked kell erősnek lenned. Neked kell tudnod hogyan hódítottad meg őt anno, és hogyan tudnád most is. Nem kell konditerembe járni, észrevétlenül egy kis diétával is sokat le lehet adni.


Én is nő vagyok, de nem tudnék tanácsot adni ebben, mit mondj vagy mit tegyél. Én nőies nő vagyok, a párom kedvéért akár a Holdra is elmennék harisnyában, de ha mást kívánna mást tennék. Ugyanúgy,ahogy ő is igyekszik a kedvemben járni sok dologban. Pedig mi is 12 éve vagyunk együtt. Tisztában vagyunk vele, hogy a kapcsolattal törődni kell, különben kampec neki. A feleséged sztem túlságosan nyeregben érzi magát, és ilyenekkel nincs tisztában. Azt hiszi ha egyszer elvetted, akkor most már minden így is marad minden különösebb megerőltetés nélkül.

2011. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

2-vel ezelotti iro vagyok.

Szerintem abszolut nem undorodik toled a feleseged. Ezeket te mar hozzakepzeled, hogy dramatikusnak hasson a dolog. Akkor mar szova tette volna tobbszor is, hogy visszataszitonak tart, de ez nem tortent meg. Azert szolt be, mert te is megjegyzest tettel ra es meg akart bantani abban a pillanatban es ez jutott eszebe. Azert az eleg szanalmas, hogy te 16 ev hazassag utan igy kezeled ezt. Ne legyel mar ilyen sertett martir. Ilyen lelku pasi mellett jo nehez lehet elni. Ennyit lovagolni egy beszolason...


Egy no/feleseg

2011. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!