Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 év után vége a...

Szerintetek 16 év után vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

én szeretem őt! de vannak dolgok, ami felet nem tudok elmenni...

a feleségem eleve egy maszkulin alkat. (sajnos... :()nem szereti a nőies dolgokat, (sexi fehérnemű, szoknya, smink satöbbi)és elégé "túlélés centrikus! én persze ezzel tisztában voltam, amikor elvettem, csak abban bíztam, hátha formálódik egy kicsit. de semmi.

a napokban azt kértem tőle, legyen egy kicsit nőiesebb, legalább a sex kedvéért sminkeljen egy kicsit, vegyen fel valami sexi fehérneműt stb...

azt válaszolta nekem, hogy majdnem 40 évesen (39) van olyan alakja, hogy ne keljen azt takargatni holmi harisnyával stb... (megjegyzem tényleg sexi alakja van, egy bombázó az én szememben!) és az én alakom messze nem tökéletes. sőt! (tényleg pocakos vagyok. mondhatni túlsúlyos!)


na most tényleg? ennyi volt? hogy bújjak hozzá a továbbiakban? nem azért akartam a harisnyát, fehérneműt, mert nem sexi az alakja, sőt! de mégis kiutált!


most mit tegyek? ássam el magam, vagy kerssek egy olyan nőt, aki elfogad dagadt ként is?


2011. jan. 24. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Elárulom a mackós pasik a legszexibbek :) A feleséged tudja ezt, csak visszavágni akart.

Ne viccelj, ez nem válóok :) Mondd el neki, hogy a harisnya miért kell, fel akarod dobni a házaséletet, és hogy ez nem takargatásra, hanem ponthogy kiemelésre való. Biztosan megérti :)

2011. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért 16 év után biztos nem dobbantanék egy ilyen beszólás miatt. És nem is keresgélnék máshol. Azzal tuti vége lenne a házasságodnak rövid úton. Inkább beszéld meg vele őszintén ezeket a dolgokat. Mondd el neki, hogy nem bántani akarod, és odáig vagy réte, csak szeretnél újat, érdekeset, izgalmasat, stb. Vidd el romantikázni vegyél neki te csini fehérneműt, vagy olyan ruhát, amiben szívesen látnád. És kérd tőle, hogy hordja is. Biztos nem akarna megsérteni azzal, hogy nem veszi fel sosem.
2011. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

elmondtam neki, de nem értette meg...

pont ezeket mondtam én is!

bennem van a hiba? :'(

nme bírom ezt már... :'( bármennire is szeretm!

2011. jan. 24. 20:44
 4/26 A kérdező kommentje:

elmondtam neki, hogy megveszem én a fehérnemút, (mert azt mondta, hogy ő képtelen lenne bemenni egy ilyen bolba, és "dugó bugyit" venni. Mondtam, hogy én megvem, csak viselje!

azt mondta, ha megtudom venni, viseljem is... :(

2011. jan. 24. 20:46
 5/26 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ez a dialógus vicces :D Nagy arc lehet a feleséged ezzel a dumával :D "Meg tudod venni viseld is" :DDD

Ez nem válóok :DDD

Vegyél neki inkább egy latexcsizmát, azt csak nem veteti fel veled :D

2011. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

@20:48

én ezen a dialóguson csak síró görcsöt kaptam... meert egy világ omlott össze bennem!

:'(

2011. jan. 24. 20:50
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

De nehogy már azon omoljon össze egy világ benned, hogy nem vesz harisnyát az asszony :) Ne viccelj már :D

Attól hogy nem jönnek be neki az extrém dolgok még nem véletlenül ment hozzád feleségül és nem véletlenül él veled 16 éve. Oké talán kissé öntelt ez a jajj de jól nézek ki típusú megjegyzés és bántó amit rád mondott, de mondom, a legszebbek a mackós pasik :) Szóval ne vedd a szívedre és nehogymár ilyen miatt sírj!! Veled van, téged szeret, akármennyire is vékony ő és vastag vagy te :)

2011. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

nem az a baj, hogy nem vesz fel harisnyát, hanem, az, hogy azt érzem, nem szeret! igaz, velem van 16 éve! igaz, rengeteg dolgot tűrt el nekem! de most azt érzem, hogy nem szeret, és nem érdeklem őt! sőt! akér mennyire vonzóak a mackós pasik, ő undorodik tőlem! nem tudok vele beszélni erről, mert ha kezdeményezek, terel...

mit tehetek még???

azt hiszem, el akar hagyni! :(

belehalok... :(

2011. jan. 24. 21:01
 9/26 anonim ***** válasza:

Na akkor miért nem ezzel kezdted?

Remélem nem ebből következtetsz arra, hogy nem szeret, mert az butaság. Ha ennyire férfias típusú, akkor úgy gondolom már régen megmondta volna, hogy ő nem szeret már téged.

Esetleg megpróbálhatod felpezsdíteni a kapcsolatot, menj el konditerembe és futni.

Szerintem belelátsz olyan dolgokat is, amik nem igazak. Biztosan nem undorodik tőled.

2011. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

elkezdtem a kondi termet...

azt a következtetést vonta le, hogy biztos van valakim, ezért akarok lefogyni! bármit teszek, nem elég jó neki!

nem tudom miért teszi ezt, és nem tudom meddig tudom ezt túlélni?

2011. jan. 24. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!