Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 16 év után vége a...

Szerintetek 16 év után vége a házasságomnak?

Figyelt kérdés

én szeretem őt! de vannak dolgok, ami felet nem tudok elmenni...

a feleségem eleve egy maszkulin alkat. (sajnos... :()nem szereti a nőies dolgokat, (sexi fehérnemű, szoknya, smink satöbbi)és elégé "túlélés centrikus! én persze ezzel tisztában voltam, amikor elvettem, csak abban bíztam, hátha formálódik egy kicsit. de semmi.

a napokban azt kértem tőle, legyen egy kicsit nőiesebb, legalább a sex kedvéért sminkeljen egy kicsit, vegyen fel valami sexi fehérneműt stb...

azt válaszolta nekem, hogy majdnem 40 évesen (39) van olyan alakja, hogy ne keljen azt takargatni holmi harisnyával stb... (megjegyzem tényleg sexi alakja van, egy bombázó az én szememben!) és az én alakom messze nem tökéletes. sőt! (tényleg pocakos vagyok. mondhatni túlsúlyos!)


na most tényleg? ennyi volt? hogy bújjak hozzá a továbbiakban? nem azért akartam a harisnyát, fehérneműt, mert nem sexi az alakja, sőt! de mégis kiutált!


most mit tegyek? ássam el magam, vagy kerssek egy olyan nőt, aki elfogad dagadt ként is?


2011. jan. 24. 20:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

szememre vet tíz évvel ezelőtti dolgokat! Igaza van! nem arról van szó! hanem levezekeltem én azt már rég, amit akkor elkövettem! (játékgépek, rulet stb...)

mégis mostanában kezi felhánytorgatni! Miért teszi? mit akar? ugorjak a vonat elé? kössem fel magam? mit tegyek, hogy megértse, megbántam a hülyeségem?


néha tényleg azt érzem, hogy terhére vsgyok, és ezt men bebeszélem magamnak! sajnos... :(

2011. jan. 24. 21:13
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ahogy már írtad, ő mindig is ilyen típus volt, akkor mit vársz tőle?

Ha úgy mondtad neki, ahogy leírtad, hogy a szex kedvéért sminkeljen, vagy vegyen fel szexi fehérneműt, talán félreértette és azt gondolta, nem felel már meg neked úgy, ahogy van, a saját stílusában és cicomázkodnia kell azért, hogy megkívánd.

Elképzelhető, hogy ezen megsértődött kicsit és ezért kezdett megjegyzéseket tenni a te alakodra.

Nem hiszem, hogy ezért vége lenne a házasságotoknak, ez még nem válóok.

2011. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szerinted ha nem szeretne miért érdekelné, hogy esetleg van valakid?
2011. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Gondolom Nő vagy. Szerinted mit tegyek? hogy reagáljak erre?
2011. jan. 24. 21:23
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget javasolni, sosem éltem még házasságban és minden ember különböző, nem tudom hogyan reagálna a feleséged, bár azt hiszem jellemében hasonlítok rá. Egy őszinte beszélgetés az, ami szerintem megoldaná a gondokat. Elmondani neki mennyire megbántad a játékgépet és egyebeket és hogy mindennél jobban szereted őt, neked mindig is ő volt és ő lesz a nő, nála jobb a szemedben nem létezik és sosem csalnád meg.
2011. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
köszönöm neked! megpróbálok beszélni vele!
2011. jan. 24. 21:27
 17/26 anonim ***** válasza:
85%
Úgy veszem észre, te is nagyon érzékeny típus vagy, szóval ritka az a férfi, aki képes egy ilyen után zokogni, de én biztos vagyok benne, hogy remek ember az, aki képes a saját hibáján okulni és ennyi idő után is szívből szeretni :)
2011. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párod félreértett, és azt hitte, az alakját kritizálod burkoltan. Valószínű 40 évesen nincs épp topon az önbizalma, erre még te is elkezded kritizálni, magára vette. Azt hiszi, már csak ilyen ruhákban kívánod őt.


Növelgesd kicsit az önbizalmát, mondd el neki, mennyire jó nő. Elárulok egy titkot: ha a többi nőnél jobbnak tartod és ezt a tudtára is adod, az egekbe emelheted az önértékelését.


De úgy látom, hogy itt mindkettőtöknek önértékelési problémáitok vannak.

2011. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Igenigen ez is nagyon jó ötlet, amit az utolsó mond. Valószínű tényleg a szívére vette a dolgot, de láthatóan te nem így értetted és ezt el is tudod neki mondani, fogadd meg az előttem szóló tanácsát és növeld az önbizalmát :)
2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok mindig nőies. Barátom ugyan így próbált célozgatni, hogy hát milyen jó egy ilyen szexi cucc és én sem reagáltam túl jól, mert rögtön az jutott eszembe, hogy ha két évig jó voltam neki ezek nélkül, akkor most megunt, hogy erre szükség van?

Lehet, hogy neked ő gyönyörű, de saját magát lehet, hogy nehezebben fogadja el. Hiába néz ki fantasztikusan ahhoz képest, hogy 39, 16 éve biztos sokkal szebb volt és ezt nehéz lehet helyretennie saját magában, vagyis nekem biztos nehéz lesz. Meg ha én két év után is azt gondoltam, hogy megunt a barátom, ő mit hihet?


Az az őszinte beszélgetés mindenképp jó ötlet, amit már írtak :) mondd el neki, hogy mennyire szereted, milyen fontos neked és hogy milyen szépnek látod, sosem csalnád meg, szóval mindent. Ha mindent elmondasz (de csak őszinte dolgokat), abban biztos benne lesz valahol, amit ő hallani akar tőled. Nagyon hülye női szokás, de amint kint van az a mondat, amit hallani akarunk vége az igazán nagy haragnak. Kivéve ha valami tényleg megbocsájthatatlan, de ez nem az. Ha ebből válás lesz, az nem a harisnyák miatt fog bekövetkezni.

L/19

2011. jan. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!