Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Letezik olyan hogy az osszejov...

Letezik olyan hogy az osszejoveteluk elott a parjukkal baratok voltak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2011. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető. Ha már akkor is megvolt valamilyen szinten az érdeklődés és a vonzalom, csak még nem annyira erősen.

De ha nem volt "szikra", akkor nem nagyon lesz belőle tűz sem.

2011. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én soha nem akartam tőle barátságot, de ő az elején csak havernak tekintett. nemsoká fél éve leszünk együtt

15/L

2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az én részemről semmilyen szikra nem volt. Külsőre abszolút nem volt például az esetem.

Aztán addig ostromolt, udvarolgatott, miután padlóra kerültem az előző kapcsolatom miatt, hogy a végén összemelegedtünk. Előtte 2 évig nagyon jó barátok voltunk. És most odáig vagyok érte! Szerelmes lettem belé, együtt is élünk. Az életben bármi előfordulhat. (Hozzáteszem: hogyha valami miatt szétmennénk, akkor már teljesen biztos hogy nem lenne meg közöttünk az a régi, jó baráti kapcsolat. És ez az számomra ami pótolhatatlan. Nagyon rossz lenne.)

2011. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltunk közeli barátok, de előtte évekig közös haveri társaságban voltunk.
2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csak barátok voltunk az elején kb 4hónapig,aztán szerelmes lettem belé,én még csak tetszettem neki.Megbeszéltük mit érzünk egymás iránt, és hogy megpróbáljuk együtt.Nyáron lesz 5 éve hogy egy párt alkotunk!!!!!Közös jövőt tervezünk.

23/L

2011. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt,10 hónapig "csak" barátok voltunk,utána összejöttünk,2 hónap múlva összeköltöztünk,azóta összeházasodtunk,és most 4 hónapos a kisfiunk:)Egy hét múlva lesz 4 éve hogy megismerkedtünk.
2011. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sajnos csak akkor tudok szerelembe esni, ha a férfit úgy ismerem, mint a tenyeremet.. És éppen ez az oka, hogy sajnos többször keveredtem kapcsolatba legjobb baráttal. Hozzátenném, egyik esetben sem én kezdeményeztem. Az első fiúval 5 év barátság után jöttünk össze, de 1 hónap után szakítottunk, és azóta nem láttam.. oda lett a barátság. A második esetben a fiú szinte a barátságunk elejétől kezdve nagyon szerette volna, én viszont csak barátként éreztem. Évek múlva feladta, és mivel el akart felejteni, őt sem láttam többé. A harmadik esetben szintén nem adtam be a derekamat, a sráccal pedig azóta is a legjobb barátok vagyunk:) Szerencsére túljutottunk a régi dolgokon, ma szerintem már egyikünk fejében sem fordul meg hogy mi lehetett volna..

Az egyetlen dolog, ami még nem történt meg velem, az a barátságból kialakult boldog párkapcsolat!:) Félek feláldozni egy jó barátot azért, hogy aztán esetleg elveszítsem.. ezért csak akkor menj bele ilyenbe, ha tényleg biztos vagy mindkettőtök érzéseiben!

2011. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a párommal már 9éves korunk óta ismerjük egymást. Barátok is voltunk nyolcadikig, utána mindenki ment másfele továbbtanulni. Pár év múlva taliztunk, utána nemsokra összejöttünk. 4és fél éve vagyunk együtt már, és 2 és fél éve együtt lakunk.

21/L

2011. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi elöször 10 éveig nem birtuk egymást, utána 5 éveig nagyon jó barátok lettünk, ezután kezdtünk együtt járni, és most 20 éves házasok vagyunk.
2011. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!