Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy egyesek...

Miert van az, hogy egyesek nem mernek nyiltak lenni a parjukkal hosszu evek elteltevel sem?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasok itt olyanokat, hogy "nem tudom hogyan beszelhetnem ezt meg vele", vagy "olyan kinos errol beszelni vele" meg ilyen es ezekhez hasonlo mondatok. Feszultseg es felelem uralkodik mikor valami problema felmerul koztuk, s nem mernek beszelni rola. De miert nem??

Hisz ismerik honapok/evek ota egymast... Miert vannak meg mindig "ciki" dolgok kozottuk?


(Mert en peldaul abszolute de mmindent megbeszelek a parommal... Es itt tenyleg a mindenben mindent ertek. Erzesek, felelmek, mult, szex... minden...)


2010. nov. 21. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

De jó nektek kedves kérdező.

Ha számomra fontos kérdést próbálok megbeszélni, egy pillanat alatt rövidre van zárva a beszélgetés.Lehetetlen tovább folytatni.

2010. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem. és véleményem szerint azokban a kapcsolatokban (párkapcsolat, barátság, gyerek-szülő tök mindegy) nem tudják nyíltan, félelmek nélkül megbeszélni a dolgokat (legyen az bármi) ott valami nagyon nem stimmel..


hála égnek mi a férjemmel mindent megbeszélünk...olyan téma nincs, ami minket egymás előtt feszélyezne...

2010. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk 1 ilyen téma van: a kevés szex. Nekem kevés. és amikor próbáltam szóba hozni (kedvesen, aggódón, magamat hibáztatva), akkor azt láttam, hogy nagyon fáj neki és nagyon zavarja, kisebbségi érzést kelt benne. Azóta is párszor próbáltam több helyzetben, módon... de mivel nem akarok neki fájdalmat okozni és nem akarom, hogy hibáztassa magát és elvegye az önbizalmát... hát inkább hallgatok. Ha kezdeményezni próbáltam, akkor azt kaptam, h fáradt, és elutasított. pár ilyen után erről is lemondtam. Ez az egy, amit nem tudok vele megbeszélni.

33N házas

2010. nov. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Probald meg ejjel csak ugy felebreszteni, es kenyeztetni... :) Ha nekem is keves akkor eleve olyan dolgokkal kezdem, amiket o nagyon szeret... Probalkozhatsz ilyesmikkel...


Egyszeruen, mi meg azt is meg tudjuk beszelni, hogy milyen allagu volt a reggeli szeklet :))

Rohellyes pelda, de nincsenek egymas elott gatlasok meg ilyen teren se...

Vannak dolgok, amik engem zavarnak, s egyszeruen, odaallok, es megmondom, hogy nekem ez nem tetszik, es kesz. O is ugyanigy elem all, es ha kell leolt a sarga foldog...

De hat, ahany haz, annyi szokas... csak nem tudom hogy mi az oka a sok feszultsegnek ket olyan ember kozott, akik egyutt elnek...

2010. nov. 21. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Igazad van! Vagyis bennem is gyakran felmerül ez a kérdés...nem tudom, én olyan vagyok a párommal mintha tükörbe néznék...mindent tud rólam...és én is róla...


Már az első perctől nyitott könyv volt számomra, azt hiszem ez segített abban, hogy kiszedjem abból a gödörből amiben megismerkedésünkkor volt...

Most már eljutottunk arra a szintre, hogy MINDENT megbeszélünk. nincs semmi tabu, de olyan szinten semmi, hogy a legkellemetlenebb dolgot is bátran elmondom neki. A menstruációmtól, az érzéseimen keresztül (még olyan is volt, hogy megmondtam neki, hogy most úgy érzem nem szeretem annyira)félelmeim, bánatom bármi...Ha neki nem mondom el, akkor kinek? És ezzel ő is így van. De ugyanígy a barátaim körében is megvan ez...

3,5 éve vagyunk együtt...

2010. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!