Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek mennyire befolyásol...

A férjetek mennyire befolyásolja az anyja?

Figyelt kérdés
Lehet ez ellen tenni valamit?
2011. jan. 24. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
az enyémet semennyire
2011. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is azt hittem,csak épp a legfontosabb döntéseknél derül ki,hogy dehogynem!
2011. jan. 24. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én férjemet se tudja befolyásolni az anyja. Szereti, tiszteli, de nem tűri, hogy beleszóljon az életünkbe, a döntéseinkbe. Persze, anyóspajtás azért próbálkozik az "én csak segíteni akarok", "tudom, nem az én dolgom, de..." mondatokkal, de a férjem ügyesen leszereli. :)
2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semennyire,pedig anyuci kisfia volt...amig engem meg nem ismert...

azóta anyuci rájött,hogy milyen jó dolgokat (utazgatás pl) lehet csinálni ha nem a kisfiát kell pátyolgatni...

én meg megneveltem bő év alatt a kisfiát,rendes férfi lett belőle,mai napig csodálkozik hogy hogy vettem rá hogy magától fogja meg a seprőt:D

2011. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom mit higgyek. Sokminden az utolsó pillanatban derül ki,amikor nekem már semmi beleszólásom. És a férjem ha kérdezem,akkor nem ad választ vagy látszólag egyetért,később kiderül hogy már rég döntött és teljesen másképp gondolja. Nem ilyennek ismeretem meg,de a szülei annyira közel laknak,hogy épp csak azzal nincsenek tisztában egy nap hányszor megyünk WC-re:S És mindenbe belefolynak,engem pedig nem sokba néznek. Néha úgy érzem,hogy más dolgom sincs mint csak teljesíteni a 2 gyereket,akikre szocpolt vettünk fel. Anyagilag elég szűken élünk és csak a férjem szülei tudnak támogatni,úgy érzem ettől is feljogosítva érzik magukat osztani az észt. Megingott a bizalmam a férjemben:(
2011. jan. 24. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem befolyasolja semennyire. Nem is akarja anyosom befolyasolni. Viszont anyosom nagyon befolyasolhato es a masik fia (az en sogorom) befolyasolja olyan ertelemben, hogy sikerult anyosombol is egy penzhajhasz szinglit csinalnia (minden ferfit elzavar mellole a sogorom).
2011. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A helyzetedre csak annyit tudok mondani, hogy sajnalatos, de nem ertem, hogy miert kellett ilyen korulmenyek koze bevallalni a szocpolt 2 gyerekre. A gyereket nem teljesiteni kell, hanem akkor es annyit szulni, amikor ti ketten akarjatok szivbol - nem penzert. Es ha meglesz a 2 gyerek, aztan kiderul, hogy nem is ezt akartatok foleg ilyen korulmenyek koze?
2011. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi így boldogultunk,így tudtunk kimászni az albérletből és venni egy új építésű lakást. Mindig is két gyerekről álmodoztunk. Csak most kicsit magam alá kerültem,mert van pár dolog ami nem stimmel,és nagyon sok időnek kell még eltelnie,hogy egzisztenciálisan teljesen függetlenedni tudjunk. Nem akarom,hogy bárkire is támaszkodnunk kelljen,mert egyrészt rossz érzés,másrészt nem hozakodhatnak elő vele.
2011. jan. 24. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
De epp ezert nem jobb lenne, ha eloszor sajat labra allnatok es utana vallalnatok gyereket? Mert gyerekkel nehezebb lesz sajat labra allni.
2011. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, semennyire. Rögtön hozzátenném, hogy én sem tudom befolyásolni. Ő amolyan megy a saját feje után típus. Ha fontos dologról van szó, akkor természetesen megkérdez, de se nem papucs, se nem anyámasszony katonája.
2011. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!