Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e másvalaki rajtam kívül,...

Van-e másvalaki rajtam kívül, aki így érez, mint én?

Figyelt kérdés

Egyedülálló harmincas éveimben járó nő vagyok. Elég szerencsétlenül sikerültek a párkapcsolataim.


Elegem lett az exem lökött, tarhálós, primitív haveri köréből: éjjel-nappal jöttek hozzánk, természetesnek vették, hogy bármikor beállítottak hozzánk, kunyeráltak amit csak nem szégyelltek, linkeskedtek, nem vigyáztak semmire a lakásban.

Az exemnek ezek fontosabbak voltak nálam.


A korábbi pasikkal nem éltem ugyan együtt, de szintén linkek voltak. Alapból hazugsággal indították a kapcsolatot. Így aztán persze nem is tartottak sokáig. Soha nem fogom megérteni, miért így kellett alapból, hazugságra építeni egy induló kapcsolatot, továbbá hihetetlen, hogy nincs ? olyan férfi, aki komolyan családot szándékozna alapítani és ezt hazugság nélkül, titkolozásmentesen tenné...


Mindez vagy ehhez hasonló szituációk nélkül is tudom, hogy párkapcsolatban sok mindent tolerálni kell és alkalmazkodni a másikhoz.


Na szóval oda szándékozom kilyukadni, hogy nekem elegem lett a társkeresősdiből, a csalódások sorozatából. Nem érdekel sem ez, sem pedig olyan, hogy átjáróház lett a lakásból, lökött haveri körből.


Ez a teljes közöny és érdektelenség jellemez már több mint egy éve.


2011. jan. 24. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sajnállak, hogy így érzel, mert én tudom, hogy nem csak ilyen férfiak léteznek.Három évvel vagyok idősebb Nálad, de több mint egy évtizede boldog házasságban élek, és a gyermekünk is már tizenéves.

Én is azt mondom, hogy talán nem jó helyen keresgélsz, vagy eleve az ilyen link hapsik találnak meg.Szerintem egy pár rossza tapasztalatból, azért nem kell levonni messzemenő következtetéseket, hidd el, vannak normális férfiak is.Az viszont igaz, hogy harminc felett a felére redukálódik a siker, mert már vagy nős, vagy elvált a férfiak többsége, vagy van egy-két gyerek aki után horribilis gyermektartást kell fizetnie.

Ilyennel én sem foglalkoznék.

Azt mondom, ne add fel, járj nyitott szemmel, nagyon sok barátnőm van, akiknek rengeteg csalódás után, ilyen idős korban jött el az igazi.

Mondjuk az is igaz, ha meg nagyon rástartolsz akkor megijednek a felelősségtől.Mégis azt mondom, hogy egyáltalán nem lehetetlen a dolog.Sok sikert!

2011. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2011. jan. 24. 11:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon nehéz lehet egy jó társkapcsolatot kialakítani.... Sokan szenvednek rossz kapcsolatban, l.: nemrégi kérdést ebben a témakörben: terhesen elhagyott a párom...
2011. jan. 24. 12:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Meglep, hogy társkeresőn keresel párt, mert az általában a legalja kategória, a krónikusan egyedülállók, hibbantak és elviselhetetlenek kategória. Azok a férfiak vannak társkeresőn, akik személyesen félnek ismerkedni, vagy alig mozdulnak ki otthonról, esetleg munkamániások. Ilyen környezetben nem érdemes ismerkedni. Ennél még az is jobb, ha valamilyen kötetlen netes közösségen belül alakítasz ki barátságokat, ami aztán vagy továbbfejlődik, vagy nem. A társkeresőkön túl nagy a kétségbeesés, és ez látszik a tagok többségén. Nagyszerű alkalom azoknak, akik máshol szoktak ismerkedni, hogy összehozzanak egy kósza numerát az ilyen kétségbeesett harmincasokkal.

Szerintem ne a férfinemben keresd a hibát, hanem a választékot módosítsd.

2011. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkednék Veled ;)

32/F

2011. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!