Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás tényleg?...

Én vagyok a hibás tényleg? Nem akarom elveszitni.

Figyelt kérdés

A párommal már több mint másfél éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. A párom nélkül el sem tudom már képzelni a jövőmet, ugyan ez forditva. Jövő nyáron össze is költözünk. Tavaly a kezemet is megkérte :)

DE!!

Sajnos sok mindenben nem értünk egyet a kapcsolatunkon belül. Egy ideje elég sokat veszekszünk és sajnos általában minden az én hibám. A párom szerint. És ha jobban belegondolok talán valahol igaza is van...

Sokszor a szex miatt veszekszünk. Nem érti meg, hogy nekem nincs mindennap szükségem a szexre. Ha azt mondom, hogy most ne mert fáradt vagyok vagy rosszul vagyok akkor úgy csinál mint egy kis gyerek: megsértődik. Ilyenkor inkább belemegyek a dologba mert semmi kedvem veszekedni.

A másik dolog, hogy én nem szoktam orálisan kielégiteni.(ő mindennap csinálja nekem)Egyszerűen valamiért nem megy. A kapcsolatunk elején ezzel nem nagyon volt gond. Megértem, hogy ezért sokszor haragszik rám, mert önzőnek tartom, hogy ő mindennap csinálja én viszont szinte sosem. Próbáltam vele erről beszélni de nem érti meg...

Ő olyan ember aki azt igényli, hogy odabújjanak hozzá, mondogassák neki hogy szeretlek stb. Én viszont nem szoktam hozzá olyan sűrűn odabújni hozzá, nem szoktam mondani neki, hogy szeretem. Közben pedig nagyon szeretem, meghalnék érte és ezt ő is tudja. De valamiért mégis elvárja, hogy percenként mondjam neki.

Mostanában azt kell, hogy mondjam, hogy "idegesit". Szinte már megfojt a szeretetével. Nem csinálhatom meg a dolgaimat, mert be kell feküdnöm hozzá az ágyba, hogy szeretgessem. Nem érti meg, hogy miután elvégeztem a teendőimet odamegyek hozzá. Olyan mint egy nagy gyerek!

Mit tegyek? Hogyan tudnék változtatni a dolgokon? Ő úgyem tud megváltozni... Hogyan csökkentsem a veszekedések számát? Minden este veszekedünk!!

Segitsetek légyszives. Nem akarom elvesziteni!

A párom 21éves.

19/l.


2011. jan. 23. 16:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem nem érzi, hogy szeretnéd, ezért követeli tőled a szereteted bizonyítását, mert nem akar bizonytalanságban élni.

Olvassátok el Gary Chapmantől az Egymásra hangolva című könyvet, lehet, hogy csak elbeszéltek egymás mellett. (Valahol meg lehet találni PDF-ben is a neten.)


A magánvéleményem szerint nem fog működni a kapcsolatotok, mert neked kevesebb az igényed, mint neki, és nem is csinálsz meg olyan dolgokat, amire ő vágyik. Ezt hosszú távon nem fogja elviselni. Remélem van olyan értelmes, hogy így nem vesz el téged.


Szerintem senkinek sem a hibája, ilyenek vagytok. Nézhetjük úgy, hogy te nem vagy elég jó neki, de úgy is, hogy ő akar tőled túl sokat, szóval nincs értelme hibást keresni.


Az is igaz, hogy még fiatalok vagytok, sokat fogtok fejlődni, szerintem te még előtte állsz az igazi szexualitásod felfedezésének.

2011. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatnak négy pillére van. Azonos célok,(fészek rakás) azonos szexuális igény,azonos anyagi beállítottság, és érdeklődési kör


Ha ez durván eltér, akkor nem lesz hosszú életű

2011. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
Te is hasonló vagy kérdező, mint én. Na de a mindennapi szexet én is túlzásnak tartom. Oké elmegy a kapcsolat elején a napi több szex is,amikor izzik a levegő és állandóan kívánjátok egymást, de később ez már szexfüggőség, én biztos nem tudnám ezt teljesíteni, esetleg kompromisszumot köthetnétek heti 3-4 szexben, de hosszútávon ez sem fog menni.
2011. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!