Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a hibás tényleg?...

Én vagyok a hibás tényleg? Nem akarom elveszitni.

Figyelt kérdés

A párommal már több mint másfél éve együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást. A párom nélkül el sem tudom már képzelni a jövőmet, ugyan ez forditva. Jövő nyáron össze is költözünk. Tavaly a kezemet is megkérte :)

DE!!

Sajnos sok mindenben nem értünk egyet a kapcsolatunkon belül. Egy ideje elég sokat veszekszünk és sajnos általában minden az én hibám. A párom szerint. És ha jobban belegondolok talán valahol igaza is van...

Sokszor a szex miatt veszekszünk. Nem érti meg, hogy nekem nincs mindennap szükségem a szexre. Ha azt mondom, hogy most ne mert fáradt vagyok vagy rosszul vagyok akkor úgy csinál mint egy kis gyerek: megsértődik. Ilyenkor inkább belemegyek a dologba mert semmi kedvem veszekedni.

A másik dolog, hogy én nem szoktam orálisan kielégiteni.(ő mindennap csinálja nekem)Egyszerűen valamiért nem megy. A kapcsolatunk elején ezzel nem nagyon volt gond. Megértem, hogy ezért sokszor haragszik rám, mert önzőnek tartom, hogy ő mindennap csinálja én viszont szinte sosem. Próbáltam vele erről beszélni de nem érti meg...

Ő olyan ember aki azt igényli, hogy odabújjanak hozzá, mondogassák neki hogy szeretlek stb. Én viszont nem szoktam hozzá olyan sűrűn odabújni hozzá, nem szoktam mondani neki, hogy szeretem. Közben pedig nagyon szeretem, meghalnék érte és ezt ő is tudja. De valamiért mégis elvárja, hogy percenként mondjam neki.

Mostanában azt kell, hogy mondjam, hogy "idegesit". Szinte már megfojt a szeretetével. Nem csinálhatom meg a dolgaimat, mert be kell feküdnöm hozzá az ágyba, hogy szeretgessem. Nem érti meg, hogy miután elvégeztem a teendőimet odamegyek hozzá. Olyan mint egy nagy gyerek!

Mit tegyek? Hogyan tudnék változtatni a dolgokon? Ő úgyem tud megváltozni... Hogyan csökkentsem a veszekedések számát? Minden este veszekedünk!!

Segitsetek légyszives. Nem akarom elvesziteni!

A párom 21éves.

19/l.


2011. jan. 23. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha már most ilyeneken veszekedtek, mi értelme az összeköltözésnek? Ezek az idő elteltével még jobban kiéleződnek majd.
2011. jan. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Már most borítékolhatod, hogy ez nem fog sokáig tartani. Nem illetek össze szexigényetek eltérő. Irod, hogy úgy viselkedik, mint egy gyerek. Az is marad. A feszültségét vezeti le a szexbe. Gondold végig, mi lesz, ha 10 év múlva is naponta fog nyaggatni. Na és az orális szexre se mindenkinek van gusztusa. Meg folyt a szeretetével. Biztos, hogy ez a szeretet. Az igazi szeretet megértő és nem önző. Én visítva menekülnék tőle
2011. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekelne,hogy milyen választ vársz? Azt,hogy ne csinálj semmi mást,minthogy őt szeretgesd,az élet pedig mindent megold magától.Mosás,főzés,takarítás,tanulás,munka pedig magától elkészül? Ha ezt a választ várod,akkor bajban vagyok,mert szerintem baromság.

21 éves és nem gyerek.Nősülni akar,ugyan már!Ahhoz fel kell nőni.

Nem tudod elképzelni az életedet nélküle,de idegesít? Tudod te egyáltalán,hogy tavaly mire mondtál igent? Te akarsz megváltozni? Mégis miért? Szerinted az a normális,amit ő elvár?

A szex pedig nem sértődésen keresztül működik.A normális emberek ezt meg szokták beszélni!

2011. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

HA változtatni akarsz akkor ezt kell tenned.,hogy ne legyen állandó vita

- a nap minden percében odabújsz hozzá,és csöpögő,nyálas hangon állandóan szerelmet vallasz neki.Reménykedj benne,hogy egy idő után már terhes lesz neki is,főleg ha a barátai előtt is csinálod. Pl: "drága,aranyos vacakpacakom,tündérvirágszálam,édes kicsi kandúrom,gyere adj egy iciripiciri puszikát a nozikámra..."

-Elégítsd ki orálisan te is. Mit veszítesz? Ha öklendezni kezdesz,akkor ne félj többet úgyse fogja megkérni,hogy csináld..Ha meg rájössz,hogy mégsem olyan rossz,sőt..akkor újra lesz valami új a kapcsolatban..Jó tanács evvel kapcsolatban.Az első orális dolgot tedd emlékezetessé számodra is.Játszatok egy kicsit a tejszínhabbal is.Játék közben fúj rá egy kis tejszínhabot a hasára,majd nyald le róla,majd egyre kisebb adagokban menj lejjebb és fúj mindig egy helyre,majd nyald le,így araszolva a végén fúj egy kicsit a farkára,és nyald le onnan is..A több megy magától..

- Ettől függetlenül én ezt a kapcsolatot kétszer is átgondolnám,mert ha már a kezdet kezdetén ennyire önzően viselkedik,és ennyire uralni akar téged akkor később ez csak rosszabb lesz..SOKKOL ROSSZABB

2011. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Velem ugyanez volt.

Mármint a barátnőm ugyanígy volt velem, mintha ő írná a sztorit.


Egy idő után ez a szex téma annyira frusztrált engem hogy nem kapom meg amire szükségem van hogy inkább szakitottam. Rossz volt mert szerettem, de megcsalni nem akartam(és tudom hogy ez lett volna). 2 évig voltam úgy hogy túlságosan szeretem, össze is költöztünk , annyira nem fontos a szex hogy emiatt szétmenjünk. Ideig-óráig mondtam magamnak de örökkké nem mehet ez.


Igazából ha vágyaid és igényeid nem változnak,szerintem előbb vagy utóbb szét fogtok menni, (mert nem passzoltok egymáshoz amíg ezt beismertem magamnak na az szörnyen megterhelt érzelmileg). Mint mi .


Remélem tudtam újat mondani, ez nem tanács, csak személyes tapasztalat

2011. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egy ideje van az, hogy nem kivánom úgy a szexet. Egy odőben volt hogy napi 3x 4x is csináltuk. Mára ez megváltozott.

A baj velem az, hogy bármennyire is akarom nem tudom kimutatni a szeretetet. Nem értem, hogy miért.

Én bizom benne hogy ez csak egy átmeneti zavar...

Nem birnám ki nélküle egy percig sem.

Nem tudom miért nvan ez velem...

2011. jan. 23. 17:14
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
A végén még a szexet is megutáltatja veled, hiszen csak egy két lábon járó vaginának tekint
2011. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki pontozgat mindenkit le, de egész nyugodtam abba hagyhatná!
2011. jan. 23. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Már ne haragudj, minden nap nyalatod magad, te meg egyszer sem csinálod neki?Nem szép dolog!
2011. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem nyalatom magam! Egyáltalán nem várom el tőle. Sosem mondom neki, hogy jajj most csináld már egy kicsit. Mindig magától csinálja. Egyszer sem kell szólnom hogy csinálja! Erről ennyit.
2011. jan. 23. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!