Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Seitség?

Mit csináljak? Seitség?

Figyelt kérdés
szeretnék iskolába menni mert kiakarom javitani a jegyeim..És most lesz szülinapom szóval mindenféleképpen akkarok menni..de betegnnek érzem magam ráz a hideg és nagyon fáj a torkom...Mit tudnék tenni hogy holnapig semmi bajom ne legyen.?15l
2011. jan. 23. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
sok folyadék, teázz. lehetőleg mézzel. amúgy feküdj be a takaró alá, hátha kiizzadod magad. ha van vmi meghülés elleni cuccotok, akkor igyál egy olyat.
2011. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó sós melegfűrdőt, kapj be egy szem kalmopirint, és irány az ágy, nyakig betakaródzva, hogy kiizzadjál minden betegséget magadból. Közben kortyolgass el egy pohár zsálya teát, egyél mézet, de azután már ne igyál, hogy a méz rajta maradjon a nyálkahártyádon. Ha nincs otthon zsálya, csináltass valakivel egy karamelles hagymateát, és azt idd meg.
2011. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hársfatea segített mézzel, addig kell inni míg már beléd se fér! Én jobban lettem tőle. Emellett még Strepsils.
2011. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
már csak azt kellene megtudni,hogy miért lényeges,hogy neked most lesz a születésnapod.
2011. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Kedves előző válaszoló, azért fontos, hogy most lesz a szülinapja, hogy az osztálytársai föl tudják köszönteni, és tudjanak neki ajándékot adni. :)
2011. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát cica, a jegyeidet már javíthatod... Csak mondom, a félévet már mindenhol lezárták, szóval marad az, hogy ajándékot szeretne...
2011. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem írta, hogy a félévit akarja javítani..
2011. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

nem értem miért kell rögtön arra gondolni, hogy csak az ajándék miatt akar bemenni? én sem kaptam ajándékot az osztálytársaimtól mégis tök jól esett mikor beléptem és mindenki kiabálta, hogy boldog szülinapot.:) tök normális, hogy be akar menni, nem kell baszogatni.


a kérdésre válaszolva:

fekvés sok takaró alatt, egy pohár neocitran nálam csodákat tud tenni, sok folyadék(melegtea!), meleg leves és korán aludj el, hogy ne legyél holnap fáradt. reggel még egy neocitran és vigyél magaddal fájdalomcsillapítot, meg melegen öltözz és ennyi azt hiszem. :)

2011. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem a félévit akarja javítani, akkor mit? Akkro egy hét már olyan édesmindegy, hogy bemegy e vagy nem.. Egyébként én sem kaptam születésnapi ajándékokat, nekem is mondták, de nem mennék be, az tuti. Egyékbént akkormár boldog szülinapot:)
2011. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!