Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Véleményeteket szeretném kérni, mit tehetnék ebben a helyzetben?

Férjem vállalkozó, úgy néz ki csődbe meg. nagyon bántja a dolog, azt tudom, látom rajta, hogy őrlődik. sajnos már egy ideje nem keres pénzt. hétköznap nincs itthon, próbál munkát intézni és gondolom sokat haverozik is mert újabban rendszeresen piásan jön haza. mikor elmegy még alszunk, mikor hazajön a fiunk már alszik :( persze a feszültséget rajtam vezeti le amit egyrészt megértek de már nem bírom! Reggeltől késő estig gürizek, hogy a fiam a legjobbat kapja, tiszta legyen a lakás, legyen meleg étel az asztalon és ki tudjuk fizetni a rezsit (itthonról dolgozom amennyit csak tudok)!

Eközben ő sem mint apa, sem mint férj, sem mint családfenntartó nem teljesít.

mikor még nem voltak anyagi gondjaink minden rendben volt, egyébként rendes ember, tuti a pénz hiánya miatt van így kikelve magából de sajnos ezzel csak rontja a helyzetet.

megbeszélni se tudjuk mert mindig az a vége, hogy én vagyok a szemét :(


szerintetek mit lehet tenni ilyen helyzetben?

elválni nem szereznék, de ha így folytatódik... :(


2011. jan. 23. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítsd őt a szeretetedről, arról, hogy mellette állsz, de azért mondd meg neki, hogy ez így nem mehet tovább, mert a házasságotok fogja kárát látni. Próbáljatok meg új vállalkozásba kezdeni, mondd neki, hogy segíteni fogsz mindenben, amiben csak tudsz, de térjen észhez.
2011. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

az a baj, hogy már belefáradtam, nem tudok ennek már megfelelni :(

2011. jan. 23. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem mondd meg neki ezt:


K@rva gyorsan szedd össze magad mert ez íg nem mehet tovább! ha még egyszer piásan akarsz hazajönni nem leszel beengedve! legyél férfi é ne menekülj el a gondjaid elől! családod van embeeer gondoskodj róluk! ha meg nem tetszik el lehet húzni mert egy piás szétesett ember csak púp azt ember hátára!!!

2011. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Háát, durva amit az utolsó írt, de egyetértek! Azé' legyen má' férfi!!!
2011. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
54%-osnak igaza van. kevésbé nyers stílusban, tőmondatokban lehet vele közölni, h fejezze be az ivást, és nézzen szembe a problémákkal. anélkül nem lehet megoldást találni. ha a cég nem megmenthető, akkor nézzen más bevételi forrás után.
2011. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
OK, álljon a sarkára, de godnoljátok, hogy attól a férje megijed, és eljátssza a jó kisfiút? Viszont én se tudok mást javasolni. Láttam már ilyet, tönkrement a család, a házasság, az anyagiak, minden. Aki iszik, az reménytelen.
2011. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!