Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most az én hibám volt?

Most az én hibám volt?

Figyelt kérdés
ma nem voltam otthon és úgy volt, h. hívok haza, mivel jövök.Volt nem fogadott hívásom egy pár, de mivel nem tudtam ki az és némára volt állítva, mert óráim voltak, ezért nem tudtam csak pár óra múlva hazahívni. Hívtam, aztán itthon kiderült, h. apum hívott, s nagyon ideges volt. De ő hozott haza, de nem szólt róla semmit. Most pedig hív haza, h. autóbalesete van. Hátulról belehajtott egy autó, az autónk totálkáros. Anyám azt mondta, h. az én hibám, mert h. apu biztos ideges volt miattam. most tényleg? én teljesen kivagyok...
2011. jan. 22. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
jófej anyád van. dehogy a te hibád. apud ne vezessen idegbetegen. nem tudják h óráid voltak? gondolhatnák.
2011. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az apudba mentek bele akkor lehet hogy ő sem hibás és nem lehet az idegességre fogni . Nyugodj meg! Nem vagy hibás baleset meg mindig előfordul még jó hogy nem sérült meg az apud
2011. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem te tehetsz róla!

Az sem biztos, hogy apukád okozta a balesetet.Főleg, hogy úgy írtad hátulról belerohantak.


Miért lenne a te hibád?Azért, mert nem vetted fel a telefont, mivel órán voltál, s csak később tudtál hazatelefonálni?Vagy mi?

Szerintem anyukád is nagyon ideges.Hagyd, majd ha lenyugszik rájön, hogy nem te tehetsz róla!

15/L

2011. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*Hátulról belehajtott egy autó, az autónk totálkáros.


Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy apukád ideges volt vagy sem. Nem ő hajtott bele egy másik autóba, hanem hátulról mentek belé. Anyukád csak azért mondta, hogy a Te hibád mert ma már kellően felidegesítetted őket, és ilyenkor könnyebb másra fogni a dolgokat. Ne izgulj ez nem a Te hibád, nyugodj meg! :) Én úgy gondolom, hogy azért mert nem vetted fel a telefont nem kell "hetekig "idegesnek lenni. Utolértek, tudják, hogy jól vagy akkor mi a probléma? Ha ilyenekből ekkora dolgot csinál apukád akkor nála valami nagyon nincs rendben az idegrendszerével, már bocsi. Nem szabadna ennyire felhúznia magát és órákig rágódni ilyesmin. Főleg úgy, hogy már tudja, hogy nincs semmi bajod....

2011. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyukád meg miért rád akarja hárítani az idegességét?? Miért lenne a te hibád?? Azért mert órán nem telefonálhatsz?? Gyönyörű szülök már nem azért. De te meg minek viszed el a telefont az iskolába, ha ugy sem telefonálhat órákon senki. :S
2011. jan. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, azért volt nálam a telefonom, mert a sulim egy másik városban van, és nem tudtam h. autóval vagy busszal jövök haza. aztán hívtam haza, h. busszal a hazaértem előtt kb. másfél órával, h. értem tudjanak jönni. anyám még azt is mondta, h. miattam fog meghalni apám, mivel magas a vérnyomása és én még feljebb viszem neki. gondoltam , h. elköltözök és akkor minden rendben lesz, ezért is készülök nagyban az egyetemre
2011. jan. 22. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a te hibád!
2011. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sürgős közlendőm van és a másik nem veszi fel, én írok egy sms-t és kész.
2011. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!