Nőnek lenni jó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 18:19
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
73%

Ez a válasz 31%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:37

Bocs,de én nem voltam ott.....

2011. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

Salala salala


Szép meg jó,hogy ilyen komoly gondolataid vannak,bár nekem néha már inkább okoskodás,amiket írsz.(nem csak ennél a kérdésnél)


De ne haragudj,azt kell mondanom,hogy 15 évesen foggalmad sincs még az életről..pár év múlva már lehet,hogy merőben másképp fogsz erről az egészről vélekedni.(nem azért mondom mert én igen,mert én szeretek nőnek lenni) És ilyeneket meg ne írjál,hogy "kiharcoltuk" "ne panaszkodjuk akkor",mert ahogy az előttem szóló is írta..nem voltunk ott,ahogyan TE sem!!Ez már átcsapott az okoskodás kategóriába..

2011. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal jobban örülnék neki, ha fiú lennék. A lányoknak annyi hátránnyal kell szembenézniük...
2011. jan. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
52%
Pasiknak abból a szempontból jó, hogy ha esküvőre vagy temetésre, esetleg egy vállalati bulira mennek, akkor elég egy öltöny....ezzel szemben a nőknek....pfff....kisestélyi, nagyestélyi, kosztüm, anyámkínja ez meg az...egy csomó utánjárás, persze ami jó, de egy idő után én személy szerint megőrülök! :)
2011. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!