Nőnek lenni jó?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 18:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem jó.

Az én eddigi tapasztalataim és a világról alkotott véleményem alapján sokkal több pozitívumot tudok felsorolni, mint negatívumot és azoknak a negatívumoknak is van pozitív része.


Sikerült kiharcolni az egyenjogúságot és ma már a nők is dolgozhatnak...Mi akartuk ezt, akkor ne sajnálkozzunk, hogy munka háztartást kell vezetni és gyereknevelni.Egyébként tényleg, jobb családok ismerik a munkamegosztás fogalmát és segítenek egymáson.

Így nem olyan nehéz munka mellett háztartást vezetni.

15/L

2011. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
En örülök,hogy nõnek születtem,hogy gyermekeket szülhettem,amely a legcsodàlatosabb egy nõ életében és gondoskodni róluk.
2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek nő lenni :)
2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

sok választásod nincs

vagy férfi vagy vagy nő

2011. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem tudom, de NŐVEL LENNI JÓ! ;-)
2011. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Munkavállalás szempontjából nem jó!

Mikor szül? Hány gyereket tervez? Mikor hagy itt minket? Ha van gyereked azért nem vesznek fel, ha nincs akkor meg azért...


Azért az is érdekes hogy ezeket a kérdéseket mindig csak a nőknek teszik fel!!!! Azt nem értem, hogy a pasiktól miért nem kérdeznek??? Hisz az a család másik fele, nemde? Miért van az hogy ha a gyerek beteg, akkor automatikusan a nőnek kell vele otthon maradni??? ..stb


Amúgy jó :)

2011. jan. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tilka válasza:
100%

ha nem lennék nő ma egészséges lehetnék. Ami nekem van, az lányágon öröklődik.

Nekem ezerszer jobb sorom lett volna férfiként, vagy olyan férjjel akit érdekel hogy mi bajom van. Bár olyan fafej lehetnék mint ő.

2011. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Hülye kérdés. Aki nőnek születik és nincsenek identitásproblémái, az semmi pénzért nem lenne pasi, mert szeret nő lenni, szereti magát, az életét. Ugyanígy aki férfi, igazi férfi, annak az a jó.
2011. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, ezt meg honnan veszed? :O Én szívesebben lennék férfi, pedig nincsenek identitásproblémáim!
2011. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
sokszor kiszolgáltatott. én ezt utálom. sokszor lennék ffi.
2011. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!