Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég fura ez a helyzet....

Elég fura ez a helyzet. Szerintetek nem az? Ti mit tennétek? Még nekem kellemetlen.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, és bár nincsen körmös végzettségem hobbiból szoktam körmözgetni másoknak. Nagyon szeretem és elég szépen is dolgozom.

Multkor megcsináltam barátom húgának a körmét, eléőször leesett neki, mondom oké megcsináltam másodjára akkor még aznap letörte, nagyon mérges voltam, de 3.ra és megcsináltam neki, az még azóta is fentvan.

Persze mindezt ingyen, csak az ő körmére elhazsnáltam fél tégely porcelánport és egy csomó liquidet. És napi 2órát dolgoztam vele.

Erre mondja ma a pasim hogy "majd ha ujra csinálod hugom körmét anyámnak is megcsinálhatod, mert ő is szeretne"

szivesen megcsinálnám, de basszus mindenkinek ingyen? o.O

Elég drága az anyag 1 tégely por 1700.- a liquid 2000.- a csillámok 3-400.- forintok. és azért havonta 6ezret költeni ezekre ugy hogy ingyen melozok, hát húzós.

De ha szóvá tenném, vagy pénzt kérnék érte még én lennék a csóró meg én érezném magam szarul. De ez eléggé idegesít. nekik nem ciki, hogy ingyen megcsinálom és kb drága meg minden?:S


2011. jan. 22. 16:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

mert oké 1-2 alkalommal elmegy ingyen de hogy mindig ugy melózzak hogy még 1500.- ft anyagárat se perkálnak az már zavaró.

Az osztálytársnőimnek mondtam h az első kör ingyen, ha tetszik neki akkor a 2. alkalommal fizet 1500-2000 ft.ot

tetszett nekik az ötlet, sőt ők első körben is fizettek vna de nem engedtem.

de az hogy mindig ingyen dolgozzak a pasimnál na az nem megy, az idő nekemis idő, a pénz meg hát...igen az is kell. az anyag is drága. multkor egy tégely átlátszó porcelánporért 1 körömágyhosszabító porért és 1 liquidért, leoldófolyadékért otthagytam 6000valamennyit. anyám totál kiakadt

2011. jan. 22. 16:27
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb a tanfolyamra költenék, és csak azután porokra és csillámokra. Hivatásosként kérhetsz érte pénzt.
2011. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Halogasd! Ha rákérdeznek, mondd meg, hogy nem felejtetted el, csak éppen most nincs x Ft-od, hogy be tudjál vásárolni hozzá. Ha akar, ért belőle, ha nem, felejtsd el az egészet. Ha "lesz bőr a képén" és ismét szóbahozza, te válaszold akkor is ugyanazt.
2011. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

igen épp ezért nem kérnék érte 3-4-5 ezreket csak az anyagárat ami 1500, max 2ezer ft.

de még fel sem ajánlják mint mások mert ők természetesnek gondolják h nekik ingyen van

2011. jan. 22. 16:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt,hogy szívesen megcsinálod,mint ahogy először is,de mivel nem sok pénzed van,csak annyit szeretnél kérni hogy az anyag árát adják oda.Nincs ebben semmi,őszintének kell lenni.Ha meg megsértődnek,az ő bajuk... legalább nem kell többször megcsinálnod..:D
2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Nyelvet tanítok, amikor ismerősök szeretnének jönni "ingyé'", akkor szoktak mondani, hogy van egy jó üzleti ajánlatom, ha szereznek három fizetős tanítványt, akkor ingyen tanítom őket.

Többnyire nem sikerült ennyi embert szerezniük, ha meg mégis, akkor ő is jól járt, én is.

2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Így van, ha ebből akarsz élni, legyen papírod. Addig meg mondd meg, hogy hozzanak anyagot.
2011. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
* szoktak=szoktam , pardon, elgépeltem...
2011. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy elfogyott pár alapanyag, s most nincs pénzed venni, és anyukád már eddig is mérges volt, hogy sokat költöttél erre... Meg egyéb dolgokra kell költened, mert most azokra van szükség. Ha ebből nem értenek, akkor nem tudom milyen világban élnek.
2011. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

nem ebből akarok megélni.

csak számomra fura hogy valakinek 2nap alatt 3x csinálom meg akörmét és még csak nemis szégyelli magát. és kisem fizeti. azért 1500 ft nem nagy pénz. és garanciálisan melozok, ha leesik vagy bármi akkor persze ingyen ujra javitom neki, de ha letöri vagy lefeszegeti vagy bármi na akkor nehogymár ingyen kijavitsam

2011. jan. 22. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!