Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kellemetlen ez a...

Mennyire kellemetlen ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Most alszok majd a barátomnál először, és náluk úgy van, hogy az ő szobájából nyílik a "nappali", ahol a szülei alszanak, abból az előtér, mosdó, konyha.

Kicsit kényelmetlennek gondolom, hogy rajtuk keresztül kell mászkálni, meg ha éjjel ki kell mennem wc-re, hogy felébrednek. Nem ciki ez?

Bár gondolom nekik ez természetes, hisz mindig így éltek, de mivel nálunk mindnekinek külön szobája van, így számomra furcsa. Egyébként nem zavarom őket, mert szeretnek, szóval nem veszik rossz néven, hogy ott alszok.

De persze nem csinálok ebből akkora problémát, örülök, hogy van Szerelmem és együtt lehetünk! :)

De azért kíváncsi vagyok a véleményekre!


2010. nov. 15. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább nem szivesen mászkálnék át rajtuk, akármennyire szeretnek csak kényelmetlen nekik is, hogy egy idegen mászkál a szobájukban éjjel. Inkább pisild ki magad lefekvés előtt, csak kibirod.
2010. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húúú én nem szívesen mászkálnék át rajtuk.Nem lehet nálad aluni?!Amúgy nem feltétlen fog megesni hogy este ki kell menned:)Gondolj bele ellenkező esetben,hátha az segít...hogy ti alszotok és rajtatok keresztül este kijárkálnának.(De ahogy irtad szeretnek és gondolom nem mondta volna a barátod h aludj ott ha a szülök elleneznék.)
2010. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most hétvégén Ő aludt nálam, mert a szüleim elutaztak, és egyből mondta, hogy szeretné, hogy a következőn én aludjak ott.

Nagyon jó a kapcsolata a szüleivel neki is, nekem meg már az első találkozásnál azt mondták, hogy amikor csak akarok menjek, mindig szívesen látnak, és apukája meg mondta, reméli, hogy sokat fogunk találkozni. :)

Mondjuk, ha muszáj kimenni, akkor nem fogom visszatartani, lehet fel se ébrednek. Múltkor is mikor késő éjjel jöttünk el tőlük, akkor ott lopakodtunk, ők meg szuszogtak, de nem ébredtek fel. :)

2010. nov. 15. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Nalátod multkor is "lopakodtatok már"akkor most is kitudtok ha kell,annyi h max mond a párodnak h lopakodjon ki veled ha menned kell mozsdóba,mert azért mégiscsak jobb ha veled megy.Amúgy rendesnek tünneka leirtak alapján a szülök szóval ha már volt eset lopakodásra akkor ne aggodj és nem is biztos hogy ki kell menned esta majd a szobábol.Reggel meg mire felkeltek már szerintem rég ébren lesznek.
2010. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23?57, azaz, moZSdóba...


Amúgy meg igen, nagyon kellemetlen :D tartsd vissza :D

2010. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23:57 vok:)Késő van!Ilyenkor nem tudok irni:)Lehet jobb is ha elteszem magam holnapra.
2010. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De ismerős lakás! :D

Annak idején én is ezt csináltam az akkori páromnál. Marha kínosnak éreztem éjjel átkommandózni az alvó szülők felett, de túléltem, és sosem szóltak érte, vagy ilyesmi :)

2010. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ??? Semmenyíre !
2010. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!