Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy soha többé...

Van olyan, hogy soha többé nem kell más?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem, szeretőm, életem értelme. Titkos kapcsolat volt, ő nm úgy állt hozzá mint én, bár mindketten függetlenek voltunk. Aztán csúnya vége lett, azóta nem láttam, csak az édesapja temetésén, de ő már nem kíváncsi rám, ezt leszögezte. Nem is erőltetem. Elfogadtam, azt hiszem.

De álmaimban igazán boldogok vagyunk együtt, vele alszom el, vele ébredek. Esténként egyedül sírok és a fényképeit, közös fotókat nézegetem, már-már önkéntelenül. Mintha szándékosan kínoznám magam, nem tudok nem gondolni rá. A szakítás 1,5 éve volt, azóta volt egy rövid kapcsolatom, de nem voltam szerelmes, csak mindenki azt mondta, h kell nekem valaki... Most is lennének jelentkezők, de én el sem tudom képzelni, hogy más legyen a szívemben... Azt hiszem, ha így haladok, vénlány maradok, de már ebbe is belenyugodtam... Elvégre nem lehet mindenki boldog...majd koncentrálok a karrieremre, eddig egész jól alakul.

Szerintetek is csak egy igaz szerelme van az embernek?


2011. jan. 21. 23:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Akár én is írhattam volna ezt a kérdést.Itt ülök magamba roskadva és szinte felfoghatatlan számomra,hogy ez a nő olyan érzéseket váltott ki belőlem amit úgy érzem már soha senki iránt nem leszek képes táplálni de tőle csak kínt és szenvedést kaptam pedig annyira akartam,hogy tegyük egymást boldoggá és jó lett volna érezni,hogy számára is csak én létezek,egyek lehettünk volna mi ketten.
2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!