Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy soha többé...

Van olyan, hogy soha többé nem kell más?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem, szeretőm, életem értelme. Titkos kapcsolat volt, ő nm úgy állt hozzá mint én, bár mindketten függetlenek voltunk. Aztán csúnya vége lett, azóta nem láttam, csak az édesapja temetésén, de ő már nem kíváncsi rám, ezt leszögezte. Nem is erőltetem. Elfogadtam, azt hiszem.

De álmaimban igazán boldogok vagyunk együtt, vele alszom el, vele ébredek. Esténként egyedül sírok és a fényképeit, közös fotókat nézegetem, már-már önkéntelenül. Mintha szándékosan kínoznám magam, nem tudok nem gondolni rá. A szakítás 1,5 éve volt, azóta volt egy rövid kapcsolatom, de nem voltam szerelmes, csak mindenki azt mondta, h kell nekem valaki... Most is lennének jelentkezők, de én el sem tudom képzelni, hogy más legyen a szívemben... Azt hiszem, ha így haladok, vénlány maradok, de már ebbe is belenyugodtam... Elvégre nem lehet mindenki boldog...majd koncentrálok a karrieremre, eddig egész jól alakul.

Szerintetek is csak egy igaz szerelme van az embernek?


2011. jan. 21. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"már nem kíváncsi rám, ezt leszögezte"

"álmaimban"


Egyszerüen egy kényelmes álomvilágban élsz ahol ő a tökéletes így nem kell szembe nézned egy új kapcsolat nehézségeivel. Ébredj fel és gyere össze a jelölöltekel mert tényleg vén lány maradsz. Ha neked az kell legyen de azért mert te lusta vagy új kapcsolatott teremteni nem mert csak 1 igazi lenne.

2011. jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így voltam. De aztán megtudtam, hogy a volt barátomnak egyből új nője lett. Mindenhova elviszi..engem sehova se vitt el 3 évig voltunk együtt. Balcsira se engem vitt hanem haverokkal nőkkel ment. Elnéztem neki mert megbíztam benne. Aztán egyre többet a haverjaival volt. Majd szakítottunk. Mostani nőjét mindenhova elviszi, meg amiket meséltek a lányról..csoda, hogy együtt van vele. Na mind1. Az elején én is nagyon ki voltam bukva..de 2 hónap alatt túl tettem magam. Mivel volt egy kedves barátom aki szerelmes belém. Lejött vígasztalt és egymásba szerettünk. Így volt barátom is boldog és én is az vagyok!


Amúgy mi se beszélünk csak néha msn-en. Buszon csak köszönünk egymásnak de úgy veszem észre, hogy menekül előlem..! :D

2011. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nincs már energiám, úgy érzem egy új kapcsolatra... Túl sokat emésztett fel belőlem ez a régi. Állandóan azon voltam, hogy megmentsem, hogy jó legyen, hogy ő is úgy álljon hozzá, ahogy én, de nem sikerült és valahogy ettől a maradék önbizalmam is elszállt ezen a téren. Ő volt az első igazi szerelmem, kislány korom óta ilyet akartam, biztos voltam benne, hogy meg fogom találni. Hát meg is találtam...csak ezek szerint neki nem én voltam a nagy Ő. :(
2011. jan. 21. 23:34
 4/11 Phoney ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak egy van, de ezt nem a te dolgod eldönteni. Ha nem is kezdesz kapcsolatot mással, legalább ismerkedj, próbáld elfelejteni. Nem annyira regényes az, ha a végén egyedül rohadsz meg egy szobában.


Nekem 2 év kellett egy ilyen után, hogy valaki mást el tudjak képzelni. Pedig én aztán bűnrosszul felejtek, ezt tudni kell, de azért sikerült.

2011. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az első csalodás után nem szabad feladni, az embernek rengeteg igazi nagy Ő-je van az életben. Keresgélni kell.

Tanulj a dologból ha a másik nem szeret anyira mint te őt nem kell erőltetni.

2011. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 2 évvel a szakításom után lett újra párom. és nagyon szeretem. már egyáltalán nem bánom hogy a másik pasival végül szakítottunk (akkor majd belehaltam hónapokig) ma már nagyon örülök hogy így alakult.

szóval addig fogod ezt érezni amíg újra rád nem talál a szerelem. szerintem veled az is a baj, hogy még mindig a múltban élsz és ez gátol. ő nem szeret, miért pazarolnád az életed egy olyan pasira aki nem szeret????

kapd össze magad ne sajnáltasd magad, nézz mosolyogva a jövőbe.úgyis jön majd valaki akit szeretni fogsz megint.csak rajtad múlik. ha maradsz az álomvilágban csak pazarlod az éveket egy olyan pasira aki nem érdemli meg.

2011. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Van olyan szerintem,hogy egy igaz szerelem,en sem vele vagyok mar. Nagyon szerettuk egymast,de el kellett engednem. Nem volt konnyu, abban a tudatban,hogy o az a ferfi,akivel le tudnam elni az eletemet.Meg a mai napig faj es minden nap eszembe jut.De neki mas feladata van az eletben,amit en mar nem tudtam felvallalni.Nem tudja otthagyni a szuleit,mert betegek es o neveli az occseit. Engem elmartak mellole,mert feltek,hogy elveszem toluk. Soha ennyi szemetseget nem turtem el meg senkitol,mint a csaladjatol,pedig nem vagyok rossz lany.

Aztan belattam,hogy jobb lesz igy neki is, van eleg gondja,pedig tokeletes par voltunk :(

Azota massal elek, babat varunk,de o sosem lesz olyan kozel hozzam,mint az elozo,mert tudom,hogy o volt az igazi.Neha tudni kell tovabb lepni, ha mas nem azert akit szeretsz megtenni,hogy tovabb mesz.

Muszaj nyitnod mas fele, az eletnek mennie kell tovabb!

2011. jan. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy egyrészt félek a csalódástól, hogy ha valami csoda folytán bele is tudnék szeretni másba, akkor megint összetörik a szívem. Másrészt attól félek, hogy összejövök valakivel és közben a régi után sóvárgok, akkor azzal már nem csak az én életemet teszem tönkre, hanem a pasiét is, aki netán összejön velem...
2011. jan. 21. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez az egész csak rajtad múlik.Tudod,a szerelem és a gyűlölet között csak egy hajszál van.Dühösen sokkal könnyebb felejteni.Gondold végig,hogy milyen negatív dolgok történtek veletek a kapcsolatotok alatt.Mik voltak a rossz tulajdonságai.

Nem ismerlek benneteket,de a leírtak alapján,több volt egy a srác,mint gázos.Szégyelt téged és nem vállalt fel,ezért kellett titkolóznotok? És te Őt tartod a nagy Ő-nek,akivel még a legális kapcsolat sem volt kivitelezhető,mert nem akarta?

Csúnya szakításotok volt és le is szögezte,hogy nem kiváncsi rád.Benned nincs büszkeség? Az emberrel az ellenségei is kíméletesebben bánnak,te pedig még most is hozzá ragaszkodsz?

Le is írtad: álmaidban!!! valóban tökéletes lehet.De a valóságban kell legalább elviselhetőnek,sőt jónak lennie,nem az álmokban tökéletesnek!

Tudom,hogy félsz a következő pofára eséstől,de pont ez a félelmed az,ami megakadályozza,hogy valóban megtaláld az Igazit!Aki mer az nyer!Ez igaz a szerelemre is.Merni kell kockáztatni és beleélni magad abba,hogy egyszer eljön az,aki téged úgy szeret,ahogy vagy és ezt mindenki előtt vállalja.Miért ragaszkodnál egy álomképhez,ha a valóságban megtapasztalni ezt ezerszer jobb,csak több munkát igényel.Legyél nyitott és ne görcsölj.A szerelmet nem lehet megparancsolni magunknak,az jön.Ne erőlködj,hogy mindenáron az legyél,csak élvezd az életedet.Mond igent randikra és előbb-utóbb megtalálod azt,akivel együtt akarsz lenni.

Az önsajnálatot pedig csomagold be és ásd el jó mélyre.

2011. jan. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó, én is ugyanezt csináltam régen, 3 éven keresztül sóvárogtam a titkos kapcsolatból kilépett állítólagos nagy ő után, mire rájöttem, hogy vannak más férfiak is a világon. Gondolj bele, te a fényképeit nézegeted, sírsz, szerelmest játszol, neki valószínűleg eszébe se jutsz már, szánalom a köbön. Két éve vagyok együtt a jelenlegi párommal és visszaemlékezve, hatalmas megkönnyebbülés, hogy nem folytatódott a régi kapcsolat, pedig akkor még azt hittem, soha sem fogok úgy szeretni senkit. Hidd el nekem, ezt az érzést az egykori titkolózás és az elérhetetlenség gerjeszti! Szedd össze magad szépen, ha még nem akarsz új kapcsolatba kezdeni, ne kezdj, de járj el szórakozni, foglald le magad és meglásd néhány év múlva felszabadultan fogsz sétálni az utcán egy olyan férfivel, aki igazán szeret majd és büszke lesz rád annyira, hogy felvállaljon és megfogja a kezed az utcán. 24/l
2011. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!