Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozom az anyósjelö...

Holnap találkozom az anyósjelöltemmel először. Illene valamit vinnem?

Figyelt kérdés
Most találkozom először a barátom édesanyjával. ELképzelhető ,hogy náluk is alszunk. Illene ilyenkor vinnem valamit? Bemutatkozásnál ciki a kézfogás vagy puszit adjak neki? Teljesen meg vagyok ijedve. Segítsetek! Ti hogy reagálnátok le a helyzetet? (nő vagyok)
2011. jan. 21. 19:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik vinni, főleg ha ott esztek vagy alszatok. Virág minimum (puszival), ha belefér, a papának egy üveg bor. Ha viszel, de nem várta, azon nem fog megsértődni. Ha nem viszel, de várták, azzal el is vágtad magad.
2011. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyesmi szitu már nekem is volt. Én vittem egy üveg finom fehérbort (a kedvencemet), és egy doboz bonbont, és nem voltam szégyenlős, kézfogás és puszi mellett bemutatkoztam és átadtam a "jussot". Megkérdezte a párom apja, hogy felnyissa-e a bort, én meg mondtam, hát persze! Koccintottunk, heherésztünk, és ugyan a kapcsolat már nincs meg 5 éve, velük megmaradt a kapcsolattartás!:D Bevágódtam. :D Kár hogy a kapcsolat nem jött össze, jó lett volna egy ilyen édi kis család. Ja, és ott is aludtam aznap, meg utána is sokszor. Csak bátran és illedelmesen! Nem lesz gond! Sok szerencsét!

2011. jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!