Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozom az anyósjelö...

Holnap találkozom az anyósjelöltemmel először. Illene valamit vinnem?

Figyelt kérdés
Most találkozom először a barátom édesanyjával. ELképzelhető ,hogy náluk is alszunk. Illene ilyenkor vinnem valamit? Bemutatkozásnál ciki a kézfogás vagy puszit adjak neki? Teljesen meg vagyok ijedve. Segítsetek! Ti hogy reagálnátok le a helyzetet? (nő vagyok)
2011. jan. 21. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy megijedve? Szerintem aból baj nem lehet, ha viszel magaddal valamit, mondjuk egy doboz desszertet. Majd meglátod, ő hogy üdvözöl, mivel ő az idősebb, neki kell először reagálnia (kézfogás vagy puszi), neked ezen nem kell görcsölni.
2011. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
én cserepes virágot vinnék, ha növénykedvelő, de az édesség is jó.
2011. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék egy különlegesebb, kicsi bonbont. Azzal nem lehet mellé találni. Én amíg jegyes voltam addig mindig megkérdeztem, hogy biztos nem zavarok-e/probléma, hogy maradok éjszakára. Most is meg szoktam, pedig már feleség vagyok. 22/L
2011. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

En sosem vittem semmit, kellett volna ????:)

Amugy en egy uveg piat vinnek, valami jot,amit szeret.

2011. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért vittem, mert akkor még az ember igen csak "vendég" kategória. És vendégségbe nem illik üres kézzel menni. Meg amúgy is kedvelem a családot. De én nagyon régimódi vagyok. :) 22/L
2011. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Csokor virágot,azzal nem lehet mellélőni.Hogy puszi vagy kézfogás,az majd adja magát.Várd meg ő hogyan közeledik hozzád.
2011. jan. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj vinned, de ha szeretnél vihetsz valami süteményt, egy doboz csokit, vagy amit jónak látsz. Csak előtte érdeklődj, hogy az anyós jelölt ehet-e cukros dolgokat nehogy ott kerülj kellemetlen helyzetbe. Az ott alvás meg szerintem korai. Főleg, hogy az első alkalommal mész hozzájuk, nem ismered a családot... De Ti tudjátok, én biztos nem örülnék ha a fiam első alkalommal hozná a barátnőjét és már itt is aludna a leányzó. :) Neked is gondolom kellemetlen lenne a dolog, ismeretlen lakás, ismeretlen emberekkel...


Sok sikert holnapra, szívből kívánom, hogy jól sikerüljön a találkozó! Nem kell izgulni!! :)

2011. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csak magamat vittem :)

Egy sima köszönéssel is beértem volna,de egyből elkezdett puszilgatni.

2011. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek virágot bármikor lehet vinni!
2011. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem kell vinni semmit.

Én nem vittem semmit az első találkozásra, nyilván nem is várták el. Azóta is szeretnek és kedvesek velem, nem ajándékokkal akartam kivívni a szeretetüket.

2o-L

2011. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!