Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap találkozom az anyósjelö...

Holnap találkozom az anyósjelöltemmel először. Illene valamit vinnem?

Figyelt kérdés
Most találkozom először a barátom édesanyjával. ELképzelhető ,hogy náluk is alszunk. Illene ilyenkor vinnem valamit? Bemutatkozásnál ciki a kézfogás vagy puszit adjak neki? Teljesen meg vagyok ijedve. Segítsetek! Ti hogy reagálnátok le a helyzetet? (nő vagyok)
2011. jan. 21. 19:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Lehet már csak azért is illene valamit vinnem mert ő is küldött nekem látatlanba karácsonyra is csokit meg mindig küld sütit, ha süt, pedig nem is ismer. Azt tudom h nagyon kedves anyukája van, és hogy meg szeretne ismerni, szóval az ott alvás biztosan nem jelentene problémát.
2011. jan. 21. 20:17
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nőnek nőtől,ismeretlenül elég béna a virág.de lehet,hogy ez csak az én véleményem. Én is a bonbonra szavazok,esetleg fiától megkérdezheted,hogy mi a kedvenc...Szerintem azt meg,hogy kézfogás vagy puszi, a helyzet adja...

Amúgy,aki azt írta,hogy első alkalommal nem aludna ott...Kitudja mióta vannak együtt...Pl. én már első alkalommal a férjemnél aludtam,mivel az ország két végén laktunk, így egy suli szünetben történő látogatást nem lehetett volna egy napban megoldani..

2011. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Lehet már csak azért is illene valamit vinnem mert ő is küldött nekem látatlanba karácsonyra is csokit meg mindig küld sütit, ha süt, pedig nem is ismer. Azt tudom h nagyon kedves anyukája van, és hogy meg szeretne ismerni, szóval az ott alvás biztosan nem jelentene problémát.
2011. jan. 21. 20:21
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem süss egy tepsi süteményt! Az olyan kedves dolog, ha nem remekelsz a konyhába akkor pedig egy doboz bombont! Sok szerencsét! :)
2011. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kicsit több mint három hónapja vagyunk együtt, és a kapcsolat eleje óta minden hétvégén és mikor szabadok vagyunk együtt alszunk. A legjobban így lehet megoldani, mivel külföldön dolgozik és csak hétvégén jön haza.
2011. jan. 21. 20:23
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátod biztosan megmondja, milyen virágot szeret az anyukája. Én vinnék 1 v. 3 szálból, tehát nem nagy csokrot, de a figyelmesség jele.
2011. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csokira szavazok. Azzal tényleg nem lehet melléfogni.
2011. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Így érthető az ott alvás. Nem pont egy ilyen szituációt képzeltem el. Azt hittem fiatalabbak vagytok. Láttam a végén, hogy nő vagy, de sokszor a 16-17 évesek is képesek azt írni, hogy már felnőtt nők. :) Ne haragudj! :)
2011. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Megértem :)
2011. jan. 21. 20:32
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

én szintén nem tudtam mit vigyek a párom szüleinek, így vettem egy bonbont, egy gyüm.teát és egy kávét, bele egy ajándéktasakba, és kész.

valamelyik csak bejön:-)

nagyon kedvesek voltak, láthatóan meglepődtek, de nagyon örültek neki.

2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!