Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg velem van a baj, hogy...

Tényleg velem van a baj, hogy már nem úgy tekintek rá? :O

Figyelt kérdés
Apám baromságokat vág a fejemhez,olyanokat hogy "Intézetbe adlak" ,meg hogy mindenkitől megszabadul,és ha meglátom valahol,vagy itthon látom,úú.. nem szeretem,tesómnak azonnal mondta hogy holnap megyünk az orvoshoz,pedig csak a feje fáj. :| Nekem meg 40 fokos láz,de mennyek suliba. -.-" Mert a lázcsillapító leviszi,de akkor sem gyógyulok meg. Pedig nem csinálok semmit,nem tehetek róla hogy nagyon gyenge mostanában a szervezetem hogy hónapokig köhögök,és 2 hetente vagyok lázas. :S Nemrég volt ilyen magas lázam,és most megint.
2011. jan. 21. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A szervezeted így válaszol a lelki bajaidra. Ha szereted magad, nem engeded meg, hogy méltatlan körülményeket teremts. Valamit tenned kell ellene, különben állandóan fog fájni a fejed.
2011. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kusza a leírás, mi most a kérdés? Az, hogy miért nem jössz ki apáddal, vagy hogy miért vagy beteg? Az is az érzésem, mintha egy kicsit hiányos volna ez a leírás, ilyen helyzetek nem alakulnak ki csak úgy, egyik pillanatról a másikra. Egyébként 40 fokos lázzal valószínűleg már nem élnél, talán az egy kis túlzás volt. Anyukád hol van ebből a történetből?
2011. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg annyi volt!! Anyám nem foglalkozik velem,de bármit csinálok,apámnak az sem jó. -.-" Nem élünk rosszul,csak olyan furik velem,érzem hogy nem szeretnek. :S
2011. jan. 21. 12:53
 4/4 tetris ***** válasza:

Hát ezt aztán jól megfogalmaztad! Ember legyen a talpán, aki kihámozza, hogy mi is a problémád. Elolvastam többször is, de még most se értem. Apád nem szeret? Vagy te őt nem? És mi van a tesóddal? És ki beteg? Te, vagy a tesód? És 40 fokos lázzad van, de a tesód megy orvoshoz?

Mire kérsz tképpen tanaácsot?

2011. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!