Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya bepasizott, a hapsi...

Anya bepasizott, a hapsi egyre többet van itt, zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

anyum bepasizott egy ideje, ok normális hapsi de mostanában nagyon sokat van itt, itt is alszik, stb. és egyre jobban zavar.

én ezt nem akarom. anyumékat is nehezen viselem el (ezt most ne részletezzük) nem még ha itt van egy "idegen" és elvannak..

nem mondom anyumnak mert annyira áh -.- mindig kiforgatja a szavaimat és akárhányszor bármiről dumálni akarok vele mintha nem is érdekelné (ezért nem is mesélek neki magamról és még én vagyok a hülye blablabla)..

szóval ha megemlíteném tuti az lenne hogy én utálom meg hogy ő hiányzik nekem és vele akarok lenni meg ilyen szarságok -.-

kezd elegem lenni ://

így sem szívesem vagyok itthon sokszor.. nem még így :/

16/L


2011. jan. 20. 21:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Mi bajod van a pasival amúgy? Iszik, erőszakos... ha semmi ilyesmi akkor mi a gond neked is van pasid anyúd beleszól a te kapcsolatodba.

Anyud boldog örülj neki.

2011. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igazából sok mindent nem tehetsz, próbálj meg beszélni anyukáddal, de ha normális a pasi, bele kell nyugodnod az adott helyzetbe és megtanulni élni vele. Anyukádnak joga van ahhoz, hogy boldog legyen, nem várhatod el tőle, hogy egyedül maradjon azért, mert téged zavar az általa szeretett személy jelenléte, ez elég önző dolog lenne. Gondolj bele, hogy Te majd idővel elköltözöl, miért kéne anyukádnak egyedül maradnia??? Ő nem csak anya, hanem nő is, ugyanúgy igénye van egy párkapcsolatra, mint másnak, gondolom Neked is van-lesz barátod, párod... Szervezz magadnak programokat és próbálj meg összebarátkozni anyukád választottjával.
2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk én anno meg most is sokkal jobb viszonyban voltam/vagyok anyummal, de én is kb ennyi idős voltam, mikor beköszöntött nála a nagy szerelem. (már jóval előtte elváltak apámmal, szóval nem csalta meg, vagy ilyesmi)


jóba voltam a fickóval, de mivel 2 szobás lakásunk volt, neki meg egy nagy háza, azt kértem, hogy nála ejtsék meg a randikat, ne nálunk.

ezt a csóka akceptálta, és minden hétvégén enyém volt a kéró.

többnyire otthon voltam egyedül, tehát nem bulikat szerveztem meg ittam, de mégis jobb volt nyugiban, mint őket nézni, ne adj isten hallgatni.


aztán miután leérettségiztem, anyum elköltözött a pasihoz, én meg beújítottam egy lakótársat és mindenki szabad és boldog volt.

anyummal azóta is jó a kapcsolatom, ő boldog, szerelmes. én is az vagyok, a párommal élek.


kérd meg anyudat, h a pasi lakásán legyenek együtt, mert neked ez kellemetlen.

2011. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Próbálj megbékélni, és rábeszélni magadat, hogy ne zavarjon. Próbálj anyukáddal kedvesen és barátilag beszélniarról, hogy mi tetszik neki a hapsiban, mennyire szereti, és mennyire fontos nek. Talán kiderül, hogy mégis te vagy a fontosabb. De akkor is lehetsz megengedő valamennyire. Azt is mond meg, hogy miben zavar. Pl. Nem tudsz tanulni, ha hallod hogy itt van, vagy csak egyszerűen ez a baj, hogy betolakszik egy idegen. Hátha anyukád rááll a beszélgetésre.
2011. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kellemetlen, hogy az ember nem tud egy bugyiban kiflangálni a fürdőbe, vagy olyan otthonosan érezni magát mint előtte, mert ez nyilván így van. Viszont ha tényleg normális a fazon, akkor érdemes ennyi kellemetlenséget elviselni, és megpróbálni örülni az örömüknek... Örülj hogy nem egy tahó, és hogy ő is elfogad téged, meg az anyud is boldog. Állj hozzá pozitívan a dolgokhoz! Nekem egy agresszív állatot kellett elviselnem anyám mellett 14 évig, aki naponta agyonvert minket...
2011. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Költözz apádhoz.
2011. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!