Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya bepasizott, a hapsi...

Anya bepasizott, a hapsi egyre többet van itt, zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok.

anyum bepasizott egy ideje, ok normális hapsi de mostanában nagyon sokat van itt, itt is alszik, stb. és egyre jobban zavar.

én ezt nem akarom. anyumékat is nehezen viselem el (ezt most ne részletezzük) nem még ha itt van egy "idegen" és elvannak..

nem mondom anyumnak mert annyira áh -.- mindig kiforgatja a szavaimat és akárhányszor bármiről dumálni akarok vele mintha nem is érdekelné (ezért nem is mesélek neki magamról és még én vagyok a hülye blablabla)..

szóval ha megemlíteném tuti az lenne hogy én utálom meg hogy ő hiányzik nekem és vele akarok lenni meg ilyen szarságok -.-

kezd elegem lenni ://

így sem szívesem vagyok itthon sokszor.. nem még így :/

16/L


2011. jan. 20. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Anyád élete, anyád lakása.

Nehogy a maci mondja meg, hogy mikor lesz a málnaszüret!

2011. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fkris válasza:
84%

Pedig ezt anyudnak kéne elmondanod egyenesen:

Szia anyu, enegem zavar hogy XY ittvan.Beszéljük meg.

vagy valami hasonló.

mást nem tudsz tenni, mert csak te lennél a rossz.

2011. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

nem gondolod, hogy kissé önző vagy? anyukád is megérdemli a boldogságot, épp úgy, ahogy te, vagy én, vagy bármely ember.

Ne állíts választás elé, nagyon nagyon gonosz dolog lenne tőled.

Pláne, hogy írtad, normális a fickó.


22L

2011. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Ne hisztizz, egyszerűen mondd meg, hogy zavar. Ettől még valószínűleg a pasi ugyanúgy járni fog hozzátok, de esetleg igyekeznek, hogy téged ne akasszanak ki.
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
illetve: állítsd
2011. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Mondd el anyukádbak a problémád. Egy rendes anyának a gyereke boldogsága fontosabb kell legyen,mint egy pasi.
2011. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Szia, azzal kezdeném, hogy amennyiben tényleg normális a pasi, ÖRÜLJ, hogy Anyukád nem egyedül szomorkodik, hanem van kapcsolata. Tudod milyen az, amikor az egyedülálló anyukádnak nincs senkije? Senki, akivel megossza a gondjait, aki a társa lenne? Na én tudtam, sok évig. Ilyenkor sajnálod anyukádat, meg a kapcsolatotokra is negatívan hat, ha pl. nagyon leköti, hogy Te mit csinálsz, stb. Felnőttkoromban változott csak meg a helyzet.

Szóval a pasinak nem győzöm elégszer mondani, örülj!!! Szörnyű, amikor valaki belekeseredik az egyedüllétbe.

Ettől függetlenül próbálhatsz javítani a kapcsolatodon Anyukáddal, beszélgessetek többet, legyenek kettes programok is, stb.

HIdd el sokkal jobb lesz így Neked, ha jó a kapcsolat, egy vidámabb, nyugodtabb anyukád lesz!

2011. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

épp ezért nem is állítom választás elé.

egyébként anyum sem fenékig tejfel...

azért vált el apumtól mert csalta stb, és még őt állította be rossznak.

én voltam az egyetlen aki mindent tudott és nem szóltam mert tudtam hogy azzal felborítottam volna az egyébként is imbolygó családi "idillt" :// inkább némán szenvedtem

tehát nekem senki ne mondja hogy önző vagyok mert tudnék mesélni :/

2011. jan. 20. 21:25
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha nem is ugyanazon helyzet, de ide érdemes beleolvasnod,

vannak számodra is megfontolandó hozzászólások:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szar az ilyen de bele kell törödni mert sajnos elöbb utobb ha komoly lesz a kapcsolat ugyis összeköltöznek.Nincs nagyon beleszolása gyereknek ebbe a dologba.Ne légy önző,mert anyud is megérdemli h boldog legyen.Neked sem tetszene majd h amikor fiud lenne anyud kijelentené h ne jöjjön hozzátok.Örülj neki hogy a pasi aránylag rendes,az sokkal roszabb lenne ha kifogna anya egy bunkot ehelyett a fickó helyett.Ha gondolod négyszemközt mond el neki a véleményed hogy miért nem örülsz h ott van.(Mert vannak esetek amikor még érthető is.)Probáld meg lefoglalni magad,tanulás sport stb.Vannak sajnos szülök akiket nem érdekel a gyerek véleménye,de tényleg nem szabad önzönek sem lenni.Bird ki mlg egy kicsit,ugyis majd lassan nagykorú leszel és akkor ha valami nem tetszik el tudsz kölktözni.
2011. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!