Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom felfogni hogy...

Miért nem tudom felfogni hogy tesóm lesz?

Figyelt kérdés
Annyira hihetetlen.Pedig várom nagyon:DAkkor fogok rádöbbeni vajon ha megszületik?
2011. jan. 20. 19:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

1. Sokáig egyke voltál és ez most hirtelen változás

2. Nagyon izgatottan várod

Csak ennyi az oka.

2011. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első írta.

Hány éves vagy? Hugi lesz vagy öcsi?:)

2011. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nővér lesz vagy báty?:)))
2011. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egyke:DVan egy tesóm,én vagyok a legidősebb.

Azt még nem tudjuk fiú lesz-e vagy lány. 16éves lány vagyok

2011. jan. 20. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Egy baba születése mindig hihetetlen. Barátnőm kisfia már lassan egyéves lesz, de a barátnőm még mindig rendszeresen rácsodálkozik, hogy anya lett, annyira hihetetlennek tűnik.
2011. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nem rég született kistesóm...először nem örültem neki...de most imádom nagyon^^


Jah és 18 vagyok, a pici meg 6 hónapos.

Még néha most is furi...de szeretem nagyon :)

2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök neki:)Csak még hátra van 8hónap...addig pedig még bármi lehet:/
2011. jan. 20. 20:29
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Jó neked, hogy tudsz örülni az ilyennek :) Én beközöltem itthon, hogy tuti, hogy elköltöznék, ha kisbaba lenne a házban. Őszintén irigylem azokat, akiket ez boldogsággal tölt el, nagyon jó neked :)

Hála istennek nincs kisbaba, szóval nem vagyok szenvedő alany :D


Majd akkor fogod felfogni igazán, ha látható jele lesz anyukádon, vagy ha megszületik. Természetes amit érzel.

2011. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg friss a hir neked is, igaz? Nem csoda hogy nehezen fogod fel, ne idegesitsd magad, csak varj egy kicsit, adj idot magadnak, ahogy anyud pocija noni fog, ahogy latod az ultrahangkepeket, ugy fogsz mindinkabb megbaratkozni a gondolattal.

Gratulalok az egesz csaladodnak! :-)

2011. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én 15 voltam mikor öcsém született,amig először a karomban nem tartottam addig fel sem fogtam igazán...

de imádnivaló picibaba volt,úgy 3 éves koráig:D

azóta eszméletlen rossz


de tanulságos is tizenévesen egy kisbaba...eszmbe nem jutna védekezés nélkül szexelni még igy 23 évesen se,mert tudom mivel jár egy csöppség...

2011. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!