Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Én is hibás vagyok?

Mit tegyek? Én is hibás vagyok?

Figyelt kérdés
Pár éve munkám során megismerkedtem egy férfival én rendezvényszervező ő biztonsági öröknél dolgozott. Egy csapatban dolgoztunk hetente 2-3 rendezvényen utána gyakran ez a csapaz be ült valahová enni,inni kicsit kikapcsolódni. Alig, hogy bekerült a csapatba elkezdett közeledni hozzám aminek örültem is nagyon jól elvoltunk. Ő idősebb nálam 10 évvel de nem zavart nem tartottam annyira nagy különbségnek. 5 éve vagyunk együtt bemutattam a szüleimnek is minden szép és jó. Ő azt mondta az ő szülei meghaltak azért nem mutatbe. Azonban tegnap esti rendezvényen nagyon furcsa volt nem érhettem hozzá stb hát kiderült, hogy ott van a FELESÉGE. Tanácsot vagy nem tudom mit várok tőletek de muszáj volt leirnom mivel eléggé sokkolt a dolog...
2011. jan. 20. 10:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

de mi, cska így benyögte öt év után? vagy hogy történt? és azóta beszéltek? vagy mi van,?


be kellett volna mutatkoznod a feleségének, jó lenne, ha megtudná szerintem?

2011. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Furcsán viselkedett kerülte a társaságom majd láttam, hogy egy középkorú hölggyel társalog folyamatosan oda mentem akkor hebegett habogott és bemutatott mint az egyik főnökét... majd közelt, hogy ő itt a feleségem én hirtelen elsápadtam és nem tudtam kiverni a hisztit meg hát a munka és a rendezvény miatt nem is lehett volna túl előnyös. Hamarabb elment mint ahogy én végeztem felhivtam akkor annyit mondott, hogy már régen el kellett volna mondani de sok olyan dolog áll a történet mögött amiről én nem tudok é majd megbeszéljük...
2011. jan. 20. 11:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor beszéljétek meg! Az sosem árt. Csak közben Te tudd, hogy TE mit akarsz ettől a pasitól?! Mert az nem mindegy ebben a szituban.
2011. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szeretem mivel ez egyik pillanatról a másikra nem tudott bennem megváltozni. S nagyon durva, hogy tűzbe tettem volna érte a kezem biztam benne hálás voltam neki, hogy annak ellenére, hogy dolgozom tanulok nincs sok időm rá még sem haragszik és tényleg 5 év alatt egy hangos szó nem volt köztünk de ez így nem maradhat nem akarok második lenni nem akarok hazugságban élni.
2011. jan. 20. 12:57
 15/18 anonim ***** válasza:

"nem akarok második lenni nem akarok hazugságban élni"


Akkor megválaszoltad magadnak a saját kérdésedet. Ide kellett eljutnod. Készen vagy. Kezdhetsz dolgozni a következő problémán: a hogyan?-on.

2011. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát igen a hogyan, csak mivel ezt a helyzetet nem én generáltam úgy érzem megoldani sem tudom és most arra sem vagyok képes, hogy higgadtan tudja beszélni a "párommal", nem tudom mit tegyek annyira tanácstanal vagyok nem hittem volna, hogy ez velem megtörténhet és tényleg mindig minden problémát könnyedén megoldok de most tanácstalan vagyok és beszélni se akarok nagyon róla mivel annyira szégyellem ezt az egészet azért is jöttem erre az oldalra hát ha valakivel történt már hasonló. Mert persze én is azt tanácsolnám másnak hogy lépjen tovább nincs miről beszélni de őt évig semmi gond nem volt szeretem terveztem vele most hipsz hopsz minden a nullára került...
2011. jan. 20. 13:07
 17/18 anonim ***** válasza:
Az kevés ha dobod. Beszélj asszonypajtással is, legalább telefonon. Ha ciki volt a pasinak, hogy összefutottál a feleséggel, akkor otthon is titkolja, hogy félreszúr. Egy tisztázó beszélgetést megérdemel a fickó, úgy értem hogy közted és a felesége között.
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha szégyelled magad, írj privátban!


Szerintem ezek a dolgok egyszerűen csak megtörténnek. Mindnek van valami oka, némelyik rejtett, másik nem, egyik mélyebben van, más a felszínen. Viszont mindegyik emberi és mindegyik rendben van. Ha valaki mást mond, akkor ott benne is van egy ok, amiért mást mond. (Ami szintén nem baj, de ha az is lenne, az övé lenne, nem a tied.) :)


Nálunk az előző párommal 15 évig minden rendben volt, néha egy-egy hangos szó, veszekedés, kiabálás sosem, aztán ripsz-ropsz elhagyott. Semmi esélyt nem adott, elfogadható magyarázatot se. Elképzelheted, én is csak néztem kifele a fejemből hónapokig. Aztán elmúlt. De addig nagyon nehéz volt. Most nekem jobb, mint akkor, jobb, mint előtte elképzelni tudtam volna. Ehhez az kellett, hogy az exem szakítson velem. Én ma is szeretem őt, bár már nem akarnék vele élni. Viszont hálás is vagyok a sorsnak, hogy ez történt. Sokkal gazdagabb és izgalmasabb életem lett. (Ha nem is anyagilag értve.) :)


Az egyetlen, ami fáj, az a közös gyerek, ám ha jól értettem, nálatok ilyen gond nincs. Azzal nem tudlak biztatni, hogy hamar túl leszel rajta, vagy könnyű lesz és nem fog fájni. Dehogynem. De elmúlik. Valaki erre nekem azt mondta, hogy ha látni lehetne az emberek lelkét, akkor a sokat tapasztalt, érett és bölcs emberek tele lennének óriási, ronda hegekkel. Nem kicsi, elvakart pattanásokkal, hanem óriási vágások nyomaival, amik soha el nem múlnak, néha fájnak is, viszont begyógyultak, nem gennyesek, nem véreznek már. Én ezt nagyon találó képnek érzem.

2011. jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!