Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Én is hibás vagyok?

Mit tegyek? Én is hibás vagyok?

Figyelt kérdés
Pár éve munkám során megismerkedtem egy férfival én rendezvényszervező ő biztonsági öröknél dolgozott. Egy csapatban dolgoztunk hetente 2-3 rendezvényen utána gyakran ez a csapaz be ült valahová enni,inni kicsit kikapcsolódni. Alig, hogy bekerült a csapatba elkezdett közeledni hozzám aminek örültem is nagyon jól elvoltunk. Ő idősebb nálam 10 évvel de nem zavart nem tartottam annyira nagy különbségnek. 5 éve vagyunk együtt bemutattam a szüleimnek is minden szép és jó. Ő azt mondta az ő szülei meghaltak azért nem mutatbe. Azonban tegnap esti rendezvényen nagyon furcsa volt nem érhettem hozzá stb hát kiderült, hogy ott van a FELESÉGE. Tanácsot vagy nem tudom mit várok tőletek de muszáj volt leirnom mivel eléggé sokkolt a dolog...
2011. jan. 20. 10:37
1 2
 1/18 Antóniaa ***** válasza:
97%
5 éve vagytok együtt és nem vetted észre hogy felesége van? Ez kicsit hihetetlen szerintem...
2011. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet h le fogsz pontozni, de:


ha 5 év alatt nem vetted észre, hogy nem független, akkor igen, hibás vagy abban, hogy most kissé pofára estél. Azonnal kiadnám az útját, a felesége helyében is, aztán essen csak két szék közül a földre.

De nem értem, ennyi idő alatt ezt hogy nem vetted észre?

2011. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezek szerint Te csak szerető vagy neki és el is titkolta, hogy házas?

LAPÁT!!!

2011. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez most egy komoly kérdés, vagy csak kamu?
2011. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is kamu.

De ha mégsem, akkor te egy akkora balek vagy, hogy meg is érdemled, ha így átvágtak.

5 év... kérdezem én: soha nem voltál a lakásán? nem láttál bele a dolgaiba? nem utaztatok el? stb.

Én biztos vagyok benne, hogy egy hét alatt rájöttem volna, ha ilyen férfi került volna az utamba.

2011. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy nem kamu, vannak, akik ezt nagyon jól meg tudják játszani és összeszervezni, hogy eltitkolják a családjukat. Egyértelműen kidobnám a fenébe a helyedben, de előbb azért elbeszélgetnék vele, hogy is volt ez az egész. Meg elővenném a közvetlen kollégáit is, akik közös ismerőseitek, hogy talán szólhattak volna...
2011. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%

Feldmár András új könyvében (Barna tehén fia) pont ír egy olyan esetről (Paolo), akit kicsi korában az anyja nem tudott táplálni, mert kórházba került, és a kicsit odaadták a nagynénjének, aki több hónapig nevelte. Ennek az lett a felnőtt kori következménye, hogy sosem volt neki elég egyetlen nő, állandóan volt szeretője. A nők mégis szerették, sokan megértették, elfogadták őt ilyennek.


A te esetedben a problémát nem is annyira abban látom, hogy az illetőnek felesége van, hanem abban, mennyire felszínes volt a kapcsolatotok, és vajon min alapult, ha eddig ez nem derült ki? Azt súlyosnak tartom, hogy hazudott a szüleivel kapcsolatban, ha azok élnek. (Lehet, hogy nem hazudott, ez nem derült ki még.) Ez azonban az Ő lelkét terheli, nem a tiedet, minek vennéd magadra? A pasinál tutira nincs minden rendben lelkileg.


A további kérdés pedig az, hogy MIT AKARSZ TE? Attól, hogy ez kiderült róla, még sok kimenetele lehet a dolognak, az az egy biztos, hogy hosszú távon, komolyan nem számolhatsz vele, mint életed párjával. Ha eddig ez volt az elképzelésed, akkor ezt most gyorsan felejtsd el, nem érdemes magad tévhitekben ringatni, mert az életed mehet rá! Ez komoly. Ha ez a helyzet, akkor ebből az esetből tanulnod kell, és gyorsan tovább lépni.

2011. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

OMG

Hát nem tudom. Vagy nagyon jó színész a pasi, vagy te vagy butuska, meg ugye ott a feleség is, akinek feltűnhetett volna valami...

Nem tudom, de 5 év alatt történnek az emberek között olyan dolgok, amit egy nem független ember nem tud megoldani. Ilyesmire gondolok, mint együtt alvás, közös programok akár napközben, akár este. És ott a másik oldal, hogy nyilván a feleségével is ugyanezeket meg kellett csinálnia. Szóval nem tudom, h hogy tudta ezt úgy kivitelezni, hogy senki se sejtsen semmit. Meg gondolom keretsztorit is kellett mindig hoznia, abba sem zavarodott bele soha? És a munkatársaitok közül senki sem tudta, h ennek az embernek családja van?

A tanács: én egyszerűen csak nem vennék tudomást a pasiról. Tudom, a munkátok miatt muszáj, de vagy keress másik melót, vagy csak a munkához szorosan kötődő dolgokat beszéljétek meg! Más esetekben pedig egyszerűen nézz keresztül rajta! Viszont lehet, h tahóság, de én megkeresném a feleséget, és kitálalnék neki. Persze ehhez az is kell, h ő is közreműködjön, de hátha...

2011. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Voltam a lakásán, ami mint kiderült csak egy fentartott kislakás és volt mellette egy családi házuk. Voltunk nyaralni minden nyáron. Plusz mivel én a városban lakom ő egy 20 kméterre élő kisebb városban minden rendezvény után nálam aludt. Havonta eljött velem vidékre a szüleimhez is. Talán azért is nem tünhetett fel mivel munka mellett tanfolyamra és egyetemre is járok nem volt sok időm de azt a kicsit mindig velem töltötte.
2011. jan. 20. 11:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdés , hogy mit tegyél???? 5 évig nem vált el, miből gondolod, hogy most majd el fogja hagyni a feleségét? Nem fogja!!!! Ne gondolkozz egy percig se, nincs min! Ha csak nem akarsz egy életen át szerető maradni... inkább ezt kell eldöntened, hogy neked elég-e ez a szerep?
2011. jan. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!