Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek, ha a lányomat és...

Mi tegyek, ha a lányomat és engem megkülömbözteti az anyós?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam az elmult egy hónapban, mert csak a sz@rt nyelem.

Lényeg: Após régebben meghalt, a férjemre és a sógornőmre hagyott egy kétszintes, többgenerációs házat. Most a mi és a sógornőék kis családja lakja. Mikor megszültem, persze jött, és nekiállt sajnálkozni, hogy most mi lesz, hiszen kislányom született.

Három hétre rá megszült sógornőm. Ettől fogva anyós valami hihetetlen bunkón viselkedett. Jön babanézőbe, be se kopog hozzánk, hogy hé, itt vagyok, felront a sógornőmékhez egy akkora ajándékkosárral, hogy csak na. Utánna lejöttek a nappaliba.

Szerintem fogalma sem volt hogy mindent hallok, éppen szoptattam.

Nekiállt sajnálkozni, hogy a sógornőmék laknak az emeleten (1 nagy 2 kisebb szoba, nagy fürdő, tv szoba, terasz) Miért nem költöznek le az alsó szintre (1 nappali, 1 nagyobb szoba egy kicsi szoba, fürdő+wc, konyha, mosókonyha) mert neki ott sokkal kényelmesebb lenne.

Amikor én megszültem és sógornőm kivasalta a férjem ingét, patáriát csapott.

Akkor amikor ő szült, telljesen oké, hogy császármetszéses heggel emelgetek pakolok, főzök rájuk.

A lányomnak vett pár szakadt, turkálós, műszálas ruhát és kemény műanyag játékot, a keresztfiamnak árcimkéset hozott, hogy megmutassa mennyire(mennyiért?) szereti.

A legdurvább tegnap volt. Megjegyzi sógornőmnek, hogy ha már együtt mossuk a babaruhát, akkor varrjon bele címkét nehogy ráadjam a lányomra. Mi pedig nyugodtam megosztozunk az uniszex ruhadarabokban, mint például a bodyk. Sógornő nagyon kellemetlenül érzi magát miatta.

Ráadásul a közösen kialakított főzési-takarítási rendet is nagyon sérelmezi, mert szerinte, milyen dolog, hogy a tulajdonos is főz.


2011. jan. 20. 08:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd levegőbe mert az idegesíteni fogja, ha hozzá se szólsz. Kellene egy nagy családi megbeszélés mikor is szépen te, férjed, sógornőd leltök és elmondjátok a játékszabályokat anyósnak. Ami úgy szól, hogy két szoptató anyukát nemkellene idegesítenie, és stresszelnie, a ti házatok, ti gondjaitok, megoldjátok, köszönitek neki hozzá nincs köze.
2011. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!