Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányod bejelentené mit...

Ha a lányod bejelentené mit tennél/hogy vélekednél/lebeszélnéd?

Figyelt kérdés
a lányod 18éves és bejelenti hogy a barátja 15éves mit szólnál hozzá?
2011. jan. 19. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkoznék, de nem szólnék semmit, az Ő élete, 1-2 év múlva meg már végképp nem lenne vészes ez a 3 év korkülönbség.
2011. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Akkor az én anyukám miért csodálkozik??

és miért nem szeretné??:(

Szóval még nem jöttem össze azzal a fiúval, de anyukámmal jó a kapcsolatom és mondtam neki.

És mondja mit akar az a kis taknyos :(

ma meg összevesztünk, és akkor mondta ide be se jön az az óvodás :/

2011. jan. 19. 21:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyám 6 évvel idősebb apámnál. Ennek köszönhetem, hogy élek :)
2011. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy nézem, inkább anyád az óvodás...
2011. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Jaj miért mondtad meg, hogy hány éves???

17-nek kinéz a srác gondolom, azt talán elfogadta volna.

Most már késő bánat.

De ha látja, hogy jól megvagytok, talán megszokja.

Az én barátom is fiatalabb nálam, Anyukám azért ennyire nem ellenséges, de ha pl. összekapunk, rögtön mondja Anyukám, hogy látod, látod kellett neked óvodás (amikor nem is korfüggő a vita tárgya)


Tudod ami mögötte van, az az, hogy Anyukád már elképzelte mondjuk a jómódú orvoscsalád jólfésült 21 éves fiát, aki 2-3 év múlva az oltár elé vezet, és jómódban fogtok élni. Egy 15 éves srác meg mikor fog odakerülni, hogy ezt nyújtsa Neked, érted... Ez a bajuk az anyukáknak az ilyen kapcsolatokkal.

A srác szülei meg gondolom azt vizionálják, hogy biztos teherbe akarod ejtetni magad és megfogni a fiacskájukat. Jajj ismerem én ezt a sztorit oda-vissza....


Az egyetlen gyógyír a tartós ragaszkodás egymáshoz,ez lecsillapítja a szülőket mindkét oldalon.

2011. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A lányommal leülnék,és elmondanám a véleményemet: hogy nem nagyon tetszik, de az Ő döntése.
2011. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
4%
gyomorba rugdalnám
2011. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
59%

Mindig ez a joga van hozzá, mi köze a szülőnek, stb. Nem az a baj, hogy ilyen családi demokrácia van, hanem az, hogy már szinte, sőt nem is csak szinte, ellenségeskedésbe megy át a szülő - gyerek viszony.

Persze, nem baj, szeritem se, hogy van 3 év korkölönbség, csak az a baj, hogy a 15 éves még alig nőtte kis a gyerekcipőt. De ez sem baj, csak beszélgessetek róla, kedvesen barátilag. Hogy lesz ez tovább? És mi lesz, ha az lesz, vagy ha ellenkezőleg, szóval megér egy baráti beszélgetést, sőt többet is. És most küldtem egy 17 éves fiúnak ezt a mesét. Na jó, lehet, hogy csak a végét fogja elolvasni, habár ki tudja? Olyan nagyon érzelem - éhesek néha a "gyerekek". [link]

2011. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
A férjem unokaöccse és az élettársa közt 4 év van (a lány javára)Amikor elkezdtek "járni a fiú 16 volt.Most 10 éve...és van egy 1 éves aranyos kislányuk.
2011. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
36%
nem a korkülönbség a nagy, mert a 3 év nem számit, akkor ha mondjuk mindkettö már nagykorú... nade pont abban az életkorban vagytok amikor számit... nem mindeg hogy vki 12 vagy 15 vagy 18 vagy 21!!! ... hiába csak 3-3 év a különbség!! 25 és 28 közt már nem számit! ... nade 15 és 18 között?... mit tud az a 15 éves srác?... még épp hogy csak "pelyhesedik a kuksija"! szörnyü hogy mik vannak......... :-O
2011. jan. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!