Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetek az anyós ellen?

Mi tehetek az anyós ellen?

Figyelt kérdés

105. edica11 2010-12-02 09:13

Sziasztok!Nekem is nagy gondom van az anyósommal. Nem tudom mit csináljak, nem lehet töle aludni. Éjfélig bömböltetia tvt és négykor kel és felmos csörömpöl mindent csinál. Ha meghallja pl hogy fél hatkor kimegyek wc re akkor azt gondolja felnyomhatja a tvt hangosra. Kimegy a konyhába szobaajtót kinyitja és onnan hallgatja. És megy a csörömpölés. Ma reggel szólt neki a párom mikor ment dolgozni nem mosson fel meg csörömpöljön mert felkelnek a szomszédok is Lépcsőházban lakunk(már szoltak neki az alattunklakók)Azt mondta rá leszarja ki nem tud aludni. Elegem vn ez ellen mit lehet tenni?


2011. jan. 19. 13:47
1 2 3
 21/27 tetris ***** válasza:
0%
Ha harc, hát legyen harc! Kard, ki kard!
2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
tetris, néha olyan jókat írsz, de ez most nem az!
2011. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
nem is!! úgy akartam írtni, SOKSZOR jókat írsz, de ez most nem az!
2011. jan. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Sárkány ellen sárkányfű, anyós ellen hangtompító szerkentyű.

Én elb.sznám a tévéjét, vagy legalább szétszedném, és forrasztanék egy potmétert a hangszóróra, hogy a maximum hangerő is épp hogy a normális alatt legyen, ráadásnak elzárnám előle a takarító cuccot. De ez csak akkor megy, ha kijár otthonról.

2011. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Költözzetek el, megéri!!!!Nyugalom,csönd, béke, anyósmentes boldog meghitt percek... hidd el, megéri, minthogy kicsináljátok magatok. És pénzügyileg is lehet olyan albit találni, amit szeretnétek, és megengedhettek magatoknak. Keresgéljetek bátran, hisz az semm egészséges, hogy egymás mellett laktok,higgyj nekünk, és a férjed is higgyjen. Sok veszekedést, utálatot tutok vele megspórolni,kalandra fel!
2011. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Az én anyósom csinált olyat vagy 3-4 éve mikor még volt macska, hogy hajnal 5kor bejott a szobánkba, és seprővel elkezdett kolompolni az ágy alatt, hogy kizavarja a macskát..........
2011. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

elözönek: ...na, akkor a legjobb nekiallni szexelni! :)))

... aztan ettöl majd vagy meg gyakrabban bejön, vagy nem...

a macska es az anyos is...

:)))

2011. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!