Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetek az anyós ellen?

Mi tehetek az anyós ellen?

Figyelt kérdés

105. edica11 2010-12-02 09:13

Sziasztok!Nekem is nagy gondom van az anyósommal. Nem tudom mit csináljak, nem lehet töle aludni. Éjfélig bömböltetia tvt és négykor kel és felmos csörömpöl mindent csinál. Ha meghallja pl hogy fél hatkor kimegyek wc re akkor azt gondolja felnyomhatja a tvt hangosra. Kimegy a konyhába szobaajtót kinyitja és onnan hallgatja. És megy a csörömpölés. Ma reggel szólt neki a párom mikor ment dolgozni nem mosson fel meg csörömpöljön mert felkelnek a szomszédok is Lépcsőházban lakunk(már szoltak neki az alattunklakók)Azt mondta rá leszarja ki nem tud aludni. Elegem vn ez ellen mit lehet tenni?


2011. jan. 19. 13:47
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
53%
Rá kell szoktatni az altatóra, nem szép dolog, de akkor legalább 6-8 órát alszik majd.
2011. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Már azt is szedte:)állítólag.Ideges típus és jár az agya azért nem alszik az ő elmondása szerint
2011. jan. 19. 14:09
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerinem erre a vélaszt 8 betüből meglehet mondani!:)


KÖLTÖZÉS!

2011. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja bocsi kihagytam még annyit,hogy én bosszuból még jól felhuznám párszor az agyát!:)
2011. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
hát sztem mond neki azt h ha ezentúl is ezt csinálja akkor elköltöztök lehet h egy kicsit megilyed ettől és visszafogja magát!!
2011. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

Anyós ellen egyet lehet tenni: elválni. Én ezt tenném utólag már az elején, mert ehelyett 7 évig kitartottam, reménykedtem az anyagi helyzet (kötlözés) és a férjem hozzáállásának változásában, teraputákhoz jártam...stb, hogy a legjobban viseljem és viselkedjem vele is, és sajnos jelenleg úgy néz ki, hogy anyósnak sikerül elérni a célját és tönkreteszi a kapcsolatunkat.


A helyedben viszont azt nem értem, ha idén költöztök, akkor miért nem tudsz rá úgy gondolni, hogy addig ki lehet bírni. Hogy de jó, végre költöztök, már csaka ddig kell kihúzni. Valószínűleg még nem élted át, hogy az ember ennél sokkal többet kibír az életben: majd ha gyerekeid lesznek, éveken át nem lesz átaludt éjszakád, alvászavarok..stb, rá fogsz jönni, hogy ez a pár hónap ahhoz képest semmi! De természetesen megértelek abból a szempontból, hogy ami lehetne jó is, azt minek elrontani - viszont mi, menyek, nem tudunk mit tenni, anyós döntése....

2011. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Aki írta, h anyóst bosszúból felhúzni...stb - ez nem megoldás, ilyet soha nem tennék és nem is javasolnám. Bár még nem viselkedtem így, de akik bosszúból felhúzták, azoknak 100-szorosan adta vissza, ez neki jó.

Aki szerint bármitől megijed, annak sem hiszem, h van anyósa :)

Az egyetlen megoldás: kilépni a rokonságából, akkor nem lesz alkalma piszkálni és majd keres magának mást, akit piszkálhat (esetleg akin korábban kiélte magát), vagy kevesebb lesz a problémája, mert a birtoka (=a fia) az övé, emiatt kevesebb a mérge.

De ha van lehetőség költözni, és a Ti kapcsolatotok még nem tart itt, akkor ezt még meglépném. Még így is esélyt adok én is, ha annyi pénzhez jutunk hogy költözhetünk.


második 14.28

2011. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szerintem se húzd fel anyósod, egyszer ő lesz a gyereked nagymamája, és bosszúból őt is a visszavágásra fogja felhasználni, még ha tudat alatt is. Nálunk is ez ment: "Anyád semmit nem enged, gyere át hozzám, nálam mindent szabad." Utána nem győztem visszaállítani, pl. hogy az utcán ne ész nélkül rohangáljon(3 éves).

Csak ha fontos, akkor találkozzatok majd.

2011. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 tetris ***** válasza:
23%

Sztem anyóspajtás tudat alatt arra hajt, hogy mielőbb elüldözzön benneteket. Hát teljes a sikere!

Én tuti, hogy felvenném a kesztyűt, és akkor kezdenék el zajongani, amikor nagy ritkán végre alszik. Aztán alamuszi pofával tagadnám az egészet.

2011. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
tetris! Roppant intelligens megoldás lenne lemenni erre a szintre...
2011. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!