Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tehetek az anyós ellen?

Mi tehetek az anyós ellen?

Figyelt kérdés

105. edica11 2010-12-02 09:13

Sziasztok!Nekem is nagy gondom van az anyósommal. Nem tudom mit csináljak, nem lehet töle aludni. Éjfélig bömböltetia tvt és négykor kel és felmos csörömpöl mindent csinál. Ha meghallja pl hogy fél hatkor kimegyek wc re akkor azt gondolja felnyomhatja a tvt hangosra. Kimegy a konyhába szobaajtót kinyitja és onnan hallgatja. És megy a csörömpölés. Ma reggel szólt neki a párom mikor ment dolgozni nem mosson fel meg csörömpöljön mert felkelnek a szomszédok is Lépcsőházban lakunk(már szoltak neki az alattunklakók)Azt mondta rá leszarja ki nem tud aludni. Elegem vn ez ellen mit lehet tenni?


2011. jan. 19. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
sz*r lehet. A párod nem utálja meg?? Ez az anyóstól mégis milyen viselkedés??? :S borzasztó de nagyon sokaknak baj van az anyosukkal
2011. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni nem fog, ha az orrára koppintanak, olaj a tűzre, a megoldás: KÖLTÖZÉS.
2011. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
50%

"Éjfélig bömböltetia tvt és négykor kel"


Vagy nagyon minimális az alvásigénye, vagy erős túlzás amit írtál.

2011. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
53%

Semmit.

Bunkóság ellen nincs orvosság.

Gondolom, ő korán fekszik.

Cserébe este hangosan hallgathatnád a tévét, a zenét, porszívózhatsz, vagy berakod a nagymosást, mikor menne fürdeni.

Ha a szomszédok reklamálnak, kend rá a-nyuszira. ;)


Mikor anyós reklamál, mond neki, hogy te is lesz.rod, ki nem tud aludni.


De ha nem akarsz belemenni egy évekig tartó adok-kapokba, akkor hagyd a p..ba.

2011. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Vegyél valami növényi cuccot amitöl alszik.
2011. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Párom egy hétig itthon volt nem dolgozott,és elmentem 7 kor itthonról ,és ő sem tudott aludni tovább.El sem akarta hinni nekem elötte,hogy ennyire gáz!Neki is elege van.Tényleg fent van 4 kor!!!!Pici fiának csinálja a melóba a kaját,hiába mondtuk nem kell én megcsinálom majd,nem érdekli,és párom elmegy fél 6 kor ő akkor kezd felmosni,meg csörömpölni,meg üvöltve telefonálni.
2011. jan. 19. 13:58
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Annyit tehetsz hogy elköltöztök, ő nem fog megváltozni.
2011. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Költözünk az idén de addig nagyon rossz!
2011. jan. 19. 13:59
 9/27 anonim ***** válasza:
66%

gondolom az anyós lakása.

ha igen, azt csinál ott, amit akar.

nyilván feljelenthetik a szomszédok, aminek a következményei őt terhelik, ill. az is, ha megutálják, bosszút állnak rajta.

de ami titeket illet, csak annyit tehettek, hogy elköltöztök.

2011. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos ez van!Én nem mondanám neki meg.Még a páromnak is csak céloztam rá,annyira nem mondtam konkrétan.De ő már szólt az annyának,másnap ugyanugy kezdi nem érdekli őt
2011. jan. 19. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!