Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki magára hagy egy...

Ha valaki magára hagy egy nőt, aki terhes tőle, megváltozhat attól, ha részt vesz a szülésnél?

Figyelt kérdés
Nem segített eddig semmiben.Apasági nyilatkozatott azért megtette.Haragszik rám amiért terhes lettem.De lehet,hogy eljön s szülésre.Legalább is ezt mondta.Ha eljön szerintetek másképp gondokodik?S.o.S
2009. febr. 2. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

Ezért csinálnak ennyi nőből hülyét,mert azok is.

A baj csak az,hogy ártatlan gyerekek az áldozatok mindig.

Legyen már benned tartás.Ha magatokra hagyott ebben a helyzetben,szerinted mi jót várhatsz tőle?Ha most magadnak kell megoldanod mindent,milyen apa lesz belőle.Persze nem csoda,hisz kényszerből nem szabadna apává tenni senkit.

2009. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
24%
ezt nem hiszem el!!! ne legyel ennyire buta vagy esetleg rajatszol? na jo en nem valaszolok hulyesegekre:S
2009. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
98%

nem kell szegényt lehurrogni :(


elmesélem az én sztorimat

amikor anyukám terhes lett, apum nem akart engem, otthagyta - anyum családnevét kaptam, mert olyan szinten nem vállalt

aztán mikor eljött a maradék cuccaiért, bejött a szobába, ahol én, a picibaba feküdtem, és mikor meglátott, elbőgte magát, és összeomlott - ez az ő pici lánya, rájött, hogy mekkora hülye

visszaköltözött anyuhoz, és lassan 30 éve azóta is együtt vannak

2009. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vertem át.Sőt!!!!!
2009. febr. 2. 20:36
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

szerintem ne véresen lássa,

és ha lehet, add is a kezébe ...

vannak nagy pálfordulások is...

2009. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
97%

Kedves 19:44 órási válaszoló!

Ezúton kérlek, így ismeretlenül is, hogy add meg a kérdezőnek a kellő tiszteletet! Így is van elég baja, nem kell hozzá a te tiszteletlen hangnemed...


Kedves Kérdező!

Lehet, hogy a baba irányába változni fog az apuka, de te ne reménykedj. Nem valószínű, hogy vajúdás közben beléd szeret, ismét, bár sosem lehet tudni. Azt tanácsolom, hogy ne éld bele magad, inkább érjen kellemes csalódás, ha mégis. Jó egészséget Nektek!

2009. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Szia! Valamennyire hasonló a történetünk. Engem is itt hagyott a volt párom kb a terhesség félidejében. Én arról, hogy mi ketten már lemondtam. Apaságit még nem tett, de mondta, hogy elismeri, hogy az övé, nincs ellene. Hát én sem vagyok semminek ellene, de eddig semmivel nem járult hozzá a költségeimhez az ígéretein kívül.
2009. febr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Nem védekeztünk,akartuk a babát aztán egyszercsak összevesztünk. Utána derült ki, h terhes vagyok. Azt beszéltük megtartjuk és Ő mindenben mellettünk áll. Úgy tűnt, h rendeződik a kapcsolatunk, aztán Ő rájött, h mégsem szeret és mégsem akarja a babát. Azóta nem beszélünk, de az az igazság, hogy olyan fájdalmat okozott, amit úgy érzem nem tudok megbocsátani. Erős vagyok és egyedül is felnevelem a gyermekem, majd lesz másik apukája, aki szeret engem és a babámat is. Engedd be a szülésre ha így akarja, de ne félj tudatosítani benne, h milyen szemét húzás volt Tőle, h amikor a legkiegyensúlyoztottabnank kellett volna lenned, akkor hagyott cserben benneteket. Ez az ÉLet legcsodásabb dolga, ne hagyd, h egy éretlen, komolytalan pasi ezt elrontsa. Egy Nő mindig magának szül, ne feledd! Miden jót kívánok Nektek!

2009. febr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsian várom a választ.

ott volt???

megváltozott?

Te hogy vagy? meg lett a baba?

2011. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!