Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bolondultok meg a hónapfor...

Nem bolondultok meg a hónapfordulóktól?

Figyelt kérdés

Több barátnőm van akik meg vannak bolondulva hogy egy hete vannak együtt, két hete...na már egy hónapja...minden hónapban jönnek, hogy mit vásároljanak...mit ajándékozzanak mondjuk a 14. hónapofrdulóra:-S

ez annyira kiakaszt már.

Én is több éve vagyok a párommal, e annál több, hogy na drágám megint "23.-a" van nem történik semmi. Nem kell se konfetti zápor se tűzijáték, csak hogy szeressük egymást. Azok viszont akik minden hetet hónapot évet megünnepelnek azok folyton veszekednek egymást lehordják ennek-annak...akkor minek a felhajtás...egyszerűen már kivagyok mikor valaki éppen a 27. hónapfordulójára készül ajándékot venni és hozzám jön tanácsért...

Szerintem egy kapcsolat nem ezen áll vagy bukik, sokkal nagyobb ajándék lenne azt az energiát amit az ajándékokra pazarol a kapcsolatba fektetni és nem a hónapfordulókba.


2011. jan. 18. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem volt konkrét hónap és évfordulónk, mert mi is csak úgy összejöttünk, ahogy előttem írta az egyik válaszoló. De kitűztünk egy napot, nagyjából mégis be tudtuk határolni, hogy mikortól vagyunk együtt, és azért csak jó az ha eszünkbejut minden hónap 2-án, hogy ismét egy hónappal több. :) Nem szoktuk amúgy mi se tartani, a félévet, egy évet biztos megünnepeljük valamennyire, de a hónapfordulókon csak elmondjuk egymásnak, hogy milyen jó, hogy ennyi ideje együtt vagyunk, és szeretjük egymást. Semmi felhajtás. :)
2011. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

igen ez durva :D nekünk is 23.ák az ünnepek de mis max ha aznap eszünkbe jut akkor közöljük a másikkal hogy "drágám 23.a van" puszi puszi aztán annyi

félévet annó megünnepelük meg az egy évet

majd gondolom 2-3 éveket is na de a hónapforduló....

ti milyen hónapban ünneplitek az évet?

2011. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha ti nem ünneplitek és ez így jó nektek, miért zavar, hogy mások ünneplik? Igaz, nem ettől lesz jobb egy kapcsolat, de nem is ettől megy tönkre. Pár év múlva a legtöbben amúgy is leszoknak az ilyen ünnepelgetésekről. Mi, amíg nem lettünk egy évesek, mi is minden hónapban megjegyeztük, hogy na, ennyi és ennyi hónaposak vagyunk. Ajándékot nem vettünk, maximum a párom hozott nekem egy-egy szál virágot, vagy valami finom nasit. Mostanság már nem tartunk ilyen "hónapfordulókat". Szerintem semmi baj nincs ezzel.
2011. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

16:38

Szeptemberben:)


Nekem nem baj ha más csinálja, Isten lássa lelkemet. Csak ne nekem jöjjenek, hogy uramatyámég letelt megint egy hónap jajj vajon mit vegyek...na ez az ők magánügyük...nem is a közeli barátnőkről beszélek, inkább ismerősökről, akik azzal villognak, hogy 25 hónapja 3 hete és négy napja vannak együtt...kérdem én kit érdekel? Ha az az ők magánügyük, hogy ünnepelnek tartsák meg maguknak és ne velem közöljék, hogy megint eltelt egy hónap...

De mondom, statisztikáim szerint ezek a kapcsolatok erőltetettek és negyed annyi szeretet sincs bennük mint akik nem villognak ennyit kifelé.

Egyébként köszi a válaszaitokat:D

2011. jan. 18. 17:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot én sem ünnepelném.
2011. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

röhejes. ezek az emberek általában azért ünneplik a hónapfordulókat mániákusan, mert nem jutnak el odáig, hogy az évfordulókat ünnepelhessék :P


mivel mi kicsit viharosan jöttünk össze, ezért több emlékezésre méltó nap is van egy évben, az egyiket kicsit nagyobb felhajtással, a másikat meg egy jó nagy mosollyal ünnepeljük :D

2011. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem ünneplünk ilyeneket, mert nekem nő létemre fogalmam sincs, hogy mi mikor volt. Az első randira is azért emlékszem csak dátum szerint, mert a születésnapom utáni nap volt. Szakítottunk párszor, összejöttünk, most már házasok vagyunk.

A férjem se jobb memóriában, mert ő azt is keveri, hány éve vagyunk együtt :) Sőt, a házasság első hónapjában folyamatosan kiment a fejéből, hogy mi már házasok vagyunk. "Hadd mutassam be a barátn...menya...ööö....fele...basszus, Juditot!!" nem egy ilyen volt :)))

2011. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi 3évig ünnepeltük, vagy 4-ig talán. Eleinte minden hónapban kaptam egy számozott lufit, meg apróságokat. Aztán mostanában már csak szóban mondjuk, de éppen aznap megyünk majd színházba, tehát az is ajándék valahol. Az évfordulókon meg elszoktunk utazni hosszú hétvégére, most Székesfehérvárra megyünk, és ott veszünk valamit egymásnak ajándékba.

Elég infantilisek vagyunk, és szeretünk ünnepelni, de ez nekünk így jó.

2011. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért irigylitek ezt a kis szerelmes kis bohóságot a boldog pároktól??szerintem aranyos dolog, és igenis lehet vele büszkélkedni, mert egy kapcsolat nem annyira egyszerű ám...minden napnak örülni kell...
2011. jan. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!