Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bolondultok meg a hónapfor...

Nem bolondultok meg a hónapfordulóktól?

Figyelt kérdés

Több barátnőm van akik meg vannak bolondulva hogy egy hete vannak együtt, két hete...na már egy hónapja...minden hónapban jönnek, hogy mit vásároljanak...mit ajándékozzanak mondjuk a 14. hónapofrdulóra:-S

ez annyira kiakaszt már.

Én is több éve vagyok a párommal, e annál több, hogy na drágám megint "23.-a" van nem történik semmi. Nem kell se konfetti zápor se tűzijáték, csak hogy szeressük egymást. Azok viszont akik minden hetet hónapot évet megünnepelnek azok folyton veszekednek egymást lehordják ennek-annak...akkor minek a felhajtás...egyszerűen már kivagyok mikor valaki éppen a 27. hónapfordulójára készül ajándékot venni és hozzám jön tanácsért...

Szerintem egy kapcsolat nem ezen áll vagy bukik, sokkal nagyobb ajándék lenne azt az energiát amit az ajándékokra pazarol a kapcsolatba fektetni és nem a hónapfordulókba.


2011. jan. 18. 15:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 éve vagyunk együtt. Nekünk a "tizedikék" az ünnepek. Ha eszünkbe jut meglepjük egymást, ha nem, akkor nem. Első időben jobban tartottuk, de túlzásba sosem vittük. 38F
2011. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Valaki ilyen valaki olyan. A lényeg hogy a párok megegyezzenek ebben. Pl lehet olyan hogy a férfi igényli ezt és a nö nem vagy fordítva, de mindenképen meg kell benne egyezni. majd ha mind két félnek tetszik akkor miért ne?


Mi nem ünnepelejük. Igazán nem is tudom mikor jöttünk össze, az elsö csók? az elsö randi? az elsö együtt lét? az össze költözés számít a kezdetnek?

2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túlzás. Mint az óvodában... Mi az évfordulókat ünnepeltük, egy-egy csokival.
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Mondd el ezt nekik. Talán kicsit rosszul fog esni nekik, de majd belátják, hogy igazad van.
2011. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 flora08 ***** válasza:
Egyetértek veled, mi sem szoktun "hónapfordulóra" ajándékozni. Most lesz egy éve, hogy együtttvagyunk, de akkor sem fogunk ajándékozni. Én személy szerint sokkal jobban örülök, amikor a párom spontán meglep valamivel, például amikor a kedvenc sütimmel várt otthon:) Ez nekem sokkal jobban esik, mint az, hogy azon görcsöljünk, hogy vajon mit is vegyek a hónapfordulóra. Számomra az kissé erőltetett. Ettől függetlenül, nem ítélem el, mindenkinek a magánügye, én csak leírtam a véleményemet:) Amúgy nekünk is 23. :)
2011. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi mindig "megünnepeljük" a tizenötödikéket három éve,de nem drága ajándékokkal,elég 1-1 apró figyelmesség,viszont vannak,akik attól érzik jól magukat,ha ajándékot vesznek a párjuknak,úgy érzik ezzel fejezik ki a szeretetüket,ez a fiatalabb korosztályra jellemző,de én nem látok ebben problémát.
2011. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk meg évfordulonk sincs ... lassan együttlettünk :( Ez is rossz.
2011. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

2éve vagyunk együtt.Minden 9-én elmondjuk egymásnak hogy na milyen nap is van,milyen régóta együtt vagyunk,megöleljük egymást és még 100 ilyet kívánunk:)De ajándék meg ilyenek csak évfordulón.Annó a heteket,napokat nem számoltuk.

16L

2011. jan. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nekünk is évfordulónk van :) minden évben elmegyünk a kedvenc éttermünkbe aznap :)


mióta megszületett a kisfiunk, mi is hónapozunk, de persze az ő hónapfordulóját :) és nem ajándék, csak megjegyezzük és kicsit elmerengünk hogy rohan az idő :)

2011. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi néha ünnepeljük, néha nem. Lassan 8 éve vagyunk együtt. Én akkor kapok agyf.szt, mikor ideírják, h 2 hét és 3 napja vagyunk együtt, mintha az a 3 nap számítana, meg hogy tartós kapcsolat, fél éve együtt vagyunk.
2011. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!