Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, a legforgalmasabb városba, szerintem taszító se vagyok, sokszor azért nem mennek velem az utcán mert féltékenyek, a lányok kibeszélnek, a fiúknak csak kapcsolatra vagyok jó. Igaz nem vagyok még felnőtt sem,ezért is akarnám ki élvezni a haverokkal/barátokkal az életem, 1-2 szórakozóhelyre elmenni,koncertre,vagy csak találkozni valakivel. Olyan jó lenne,de a sulim is egy hulladék, egyéb okok miatt általánosba is járok még, érettebb is vagyok náluk (15 vagyok) Itt jönnek a melegek én meg itthon punnyadok, magányosnak érzem magam :(

15/L.


2011. jan. 18. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
gm
2011. jan. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 tetris ***** válasza:

Ha a suliban nem találsz magadhoz való barátokat, akkor miért nem keresel máshol? Például eljárhatnál valami sportra, vagy szakkörbe, könyvtárba, jégkori pályára, színjátszó csoportba. Nem a suliban, hanem pl. a helyi művelődési házban.

A lányok ilyen korban olyan undokak szoktak lenni egymással. Ezen én már nem is csodálkozom. Fel a fejjel!

2011. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek barátaim,haverjaim...Magam vagyok...:)

Nem tetszik az iskolai közösség a gimnáziumban...

Nem szeretek bulizni járni.Ha sétálok akkor egyedül sétálok,fülhallgató->zene bekapcs. és relaxálok...

Sajnos már nem tudok mit tenni ellene.Sok emberrel beszélgetek msnen,facebookon de egyik embert se érzem barátnak...:)

16/L

2011. jan. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hogy nincsenek barátaid. Ez csak amiatt lehet, mert igényes vagy. Ha a környezetedben nincs olyan, akivel szívesen barátkoznál, akkor ne is foglalkozz velük. Mindennek eljön az ideje. Ha pedig mégis most akarsz barátot találni, menj olyan helyre szórakozni, ahol a saját színvonaladnak megfelelő emberekkel találkozhatsz. Előbb-utóbb összejön. Addig is olvass, tanulj,művelődj, ez mindennél fontosabb, ez most annak az ideje. Egyébként nyáron sokkal nyitottabbak az emberek, te is.
2011. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Szia! Én 17 leszek és u.a ebben a cipőben járok mint Te! Van kb 2 olyan barátnőm akivel eltudok lenni és szeretem őket...ezek mellett pedig 2év5hónapja van barátom aki 23éves és nagyon boldogok vagyunk bulizunk közösen, eljárunk erre-arra.

Nem mondanám hogy rossz dolog ha ennyi idősen nem tartozunk a közkedvelt fiatalok közé! Mert ők mik lesznek 30évesen? U.a igy partiarcok, menők?:) Ugyan már! A gyártósoron dolgozhatnak, akkor még el is értek valamit!:) De nem akarok bántani senkit! Rám is féltékenyek sokan és undokok velem a lányok, zavart is egy ideig, de ma már fel se veszem! És abszolute nem vagyok egoista egyszerűen csak őszinte és kész. Szerintem fel a fejjel és találj magadnak elfoglaltságot biztosan akadnak majd akik Téged is kedvelni fognak hidd el nem csak idiótákból áll a világ!

2011. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy időt fordított pár ember erre a kérdésre is :) Ezt a félévet megpróbálom kihúzni,aztán új suli,remélem könnyebb lesz.
2011. jan. 22. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!