Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nincsenek...

Mit csináljak ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Budapesten élek, a legforgalmasabb városba, szerintem taszító se vagyok, sokszor azért nem mennek velem az utcán mert féltékenyek, a lányok kibeszélnek, a fiúknak csak kapcsolatra vagyok jó. Igaz nem vagyok még felnőtt sem,ezért is akarnám ki élvezni a haverokkal/barátokkal az életem, 1-2 szórakozóhelyre elmenni,koncertre,vagy csak találkozni valakivel. Olyan jó lenne,de a sulim is egy hulladék, egyéb okok miatt általánosba is járok még, érettebb is vagyok náluk (15 vagyok) Itt jönnek a melegek én meg itthon punnyadok, magányosnak érzem magam :(

15/L.


2011. jan. 18. 14:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy az oldal nem ismerkedésre való,de mégis merem kijelenteni hogy aki szeretne ismerkedni az nyugodtan írhat privit, örülnék neki :)
2011. jan. 18. 15:00
 2/16 anonim válasza:
34%
pörköltet nokedlivel
2011. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Nekem sincsenek barátaim, de soha nem is voltak. Hozzászoktám már. :(

19/F

2011. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
lehet hülyén írtam ki a kérdést srry, de ha te ezen poénkodni akartál akkor nemvolt vicces bocs -.-
2011. jan. 18. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ha akarsz írhatsz nekem privátot,ha nem zavar ha 4 évvel idősebb vagyok

19/L

2011. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is 15 vagyok, bár már gimis, de nekem sincsenek barátaim, pont azért, mert nem tudok azonosulni a kortársaim bulizós nézeteivel :) Nem mintha én nem szeretnék bulizni, de nálam van egy határ, és ez nem tetszik mindenkinek :/ Ha gondolod, írj nyugodtan :)
2011. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

olvasd vissza magad: kb mindent lefikázol, ami csak körülötted van.

ha ez így neked nem jó, akkor változtass.

15 évesen az embernek ha nem is barátai, de legalább haverjai vannak...

2011. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a sulit okkal fikázom le, nem én akartam így,8éve oda járok már és csak tudom milyen,És azis zavar hogy nem is az én hibámból vagyok még mindig általánosba. Egyébként mással nincs is bajom, én álltalába mindig alkalmazkodtam az osztálytársaimhoz is, ahhoz képest hogy teljesen külömbek vagyunk,ha én nem szólok hozzájuk,nem keresem őket akkor csak levegőnek néznek. Nem fikázni akarok,főleg nem embereket, de a lányok tényleg teljesen másak hozzáteszem barna bőrüek,nem azért hogy rasszista legyek de ha különbözőek vagyunk minden értelembe nem szabad erőltetni sem...
2011. jan. 18. 15:23
 9/16 A kérdező kommentje:
és köszönöm az eddigi válaszokat, írtam nektek :) írjatook még :)
2011. jan. 18. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
háát ennyi időse nekem se volt barátom, mert én nem voltam az a bulizós típus.Inkább olvastam és nem úgy viselkedtem mint ahogy egy tizenöt évesnek kell:D Plusz a lányok kicsit féltékenyek voltak,mert én jobban fejlődtem mint ők(nagyobb mell:P).De amikor Gimibe kerültem olyan helyre ahol mind művészek voltunk és így jó haverok lettünk:) a lényeg hogy találj egy közösséget(vagyis egy olyan gimit)ahol közös az érdeklődésetek:)
2011. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!